Niewidome kociaki! Ocalone od śmierci na ulicy

7 dni do końca
Wsparło 14 osób
516 zł (51,6%)
Brakuje jeszcze 484 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 11 Lipca 2021

Zakończenie: 1 Sierpnia 2021

To jedno z tych zgłoszeń, gdy pomimo braku miejsca nawet na pół kota, nie można odmówić o jakiś trzeba dać radę, bo nikt inny im nie pomoże... Trzy kociaki w tym dwie kotki niewidome. Pani, u której się urodziły leczyła je wcześniej, jednak nie było poprawy, bardzo się bała o ich dalsze życie.


Zaczęła więc szukać pomocy i tak trafiła do nas. Mieliśmy nadzieję, że może jednak pani przesadza z tymi oczkami, że jednak jeszcze coś da radę zrobić, jednak na miejscu nie było wątpliwości, że kotki nic nie widzą. Kocurek nie widzi na jedno oczko. Kotka matka została przez nas oczywiście złapana i poddana sterylizacji i żyje u pani w ogrodzie. Kociaki przyjechały do Gdyni, do jednego z naszych domów tymczasowych. Oczy w najgorszym stanie ma trikolorka, na jednym ma mały wrzód, na drugim oczko jest zrośnięte.

Oczko z wrzodem będzie do usunięcia. Czarnuszka jednego oka nie ma, ma już zapadnięty oczodoł, drugie oczko jest niewykształcone. Kociaki są już po serii odrobaczeń i odpchleniu. Wzorowo korzystają z kuwetki, drapaków - tak ślepe kociczki tak świetnie dają  sobie radę, że opiekunowie w domu tymczasowym są pod ogromnym wrażeniem ich zwinności. Niebawem pokażemy filmik z ich akrobacji Kociczki już niebawem będę go adopcje, bo dobrze, żeby jak najwcześniej nauczyły się układu w nowym domu. Obie kotki są ze sobą bardzo zżyte, ale chyba dom razem to byłoby prawdziwy cud.

Prosimy o wsparcie na nasze działania, bo jest tego jak widzicie sporo...

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
359 zakończonych zbiórek
7 dni do końca
Wsparło 14 osób
516 zł (51,6%)
Brakuje jeszcze 484 zł
Wesprzyj