Służba Ochrony i Ratownictwa Zwierząt - interwencje

Wsparły 43 osoby
322,40 zł (4,03%)
Brakuje jeszcze 7 677,60 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Kwietnia 2018

Zakończenie: 31 Grudnia 2018

To jest zbiórka na interwencje Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt Fundacji Animal Rescue Polska. Z tych funduszy finansujemy utrzymanie samochodów interwencyjnych, zakup i utrzymanie specjalistycznego sprzętu, artykuły sanitarne oraz leczenie uratowanych zwierząt, ich rekonwalescencję, resocjalizację, a także organizację adopcji lub powrót do natury.

Dzięki temu wsparciu możemy reagować na Państwa zgłoszenia i ratować zwierzęta, a także ścigać winnych i domagać się dla nich sprawiedliwości. Działalność SORZ możliwa jest wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu społeczeństwa. Tylko w 2017 roku SORZ interweniowała ponad 700 razy!
Służba Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, to jedna z fundamentalnych inicjatyw fundacji i kluczowy, strategiczny projekt. Tworzymy formację o zasięgu ogólnopolskim, której misją jest ochrona i ratowanie zwierząt. SORZ to służby interweniujące w wypadkach oraz zdarzeniach z udziałem zwierząt i ludzi. Bronimy zwierząt przed ludzkim okrucieństwem, pomagamy bezdomnym i zagubionym, domowym i dzikim, działając 24h na dobę i 7 dni w tygodniu.

SORZ z powodzeniem współpracuje z innymi Służbami – Policją, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym, a także Eko Patrolami Straży Miejskiej i innymi organizacjami, uzupełniając kompetencje w akcjach ratunkowych i prewencyjnych.

W ramach SORZ nasza fundacja, jako jedyna organizacja pożytku publicznego w Polsce, posiada pojazdy uprzywilejowane w ruchu ulicznym. Dzięki temu możemy maksymalnie szybko dotrzeć z pomocą.

SORZ jest głosem tych, którzy potrzebują pomocy, a ich życie tak często jest bagatelizowane lub w bestialski sposób odbierane.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
2 zakończone zbiórki
Wsparły 43 osoby
322,40 zł (4,03%)
Brakuje jeszcze 7 677,60 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość