Ma złamany kręgosłup, zbieramy na leczenie i rehabilitację

Wsparło 716 osób
24 578,69 zł (153,61%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Sierpnia 2019

Zakończenie: 30 Września 2019

05 Września 2019, 20:08
5.09.2019

Niestety musieliśmy zwiększyć kwotę zbiórki dla Szori, wcześniej zakładana kwota nie starczyła by na 3 miesiące rehabilitacji suczki. Do tego dochodzą dotychczasowo poniesione koszty, ze zbiórki dzięki Wam mogliśmy zapłacić za pierwsze 7 dni pobytu Szorti w klinice - 840 zł. Szorti  jeszcze czeka operacja, zakup wózka... a to wszystko kosztuje :(

Cały czas prosimy o Wasze wsparcie

Potrącona przez samochód i zostawiona na pastwę losu w rowie niedaleko Drobina. Nie wiadomo, jak długo tam leżała, na pewno spędziła tam noc. Gdy znalazła ją wolontariuszka, była cała przemoczona i zrezygnowana. Ile osób musiało przejeżdżać obok, spoglądając na nią z obojętnością?

We wstępnej diagnostyce okazało się, że Szorti ma złamany kręgosłup z widocznym przerwaniem rdzenia kręgowego.

Stało nad nami widmo eutanazji... Co zrobić, gdy ma się pod opieką ponad setkę zwierząt, a długi w lecznicach wciąż rosną? Zaczęliśmy szukać fundacji, która podjęłaby się opieki nad suczką. Bez skutecznie, wszyscy są przepełnieni. Otrzymaliśmy kontakt do kliniki, która już zajmowała się podobnymi przypadkami. Koszty są ogromne. Jak nie zawalczyć o psa, który jest przepełniony taką wolą życia?

Skontaktowaliśmy się z kliniką,  Szorti na następny dzień miała umówioną konsultację neurologiczną w Roch Vet w Bielsku-Białej, po której mieliśmy się dowiedzieć czy widzą dla niej szansę na leczenie.

Udało się! Lekarze widzą dla niej szansę!

Szorti została w szpitaliku pod stałą opieką lekarzy oraz rehabilitanów. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy opłacić pierwsze 7 dni pobytu suczki w szpitalu - 840 zł.

Suczka ma guza na sutku którego trzeba usunąć operacyjnie, przy operacji guza będzie miała wykonany zabieg sterylizacji.

Po okresie rekonwalescensji rozpocznie rehabilitację podczas której będzie się uczyła chodu rdzeniowego. Szorti w klinice będzie musiała zostać na kilka miesięcy, a to naprawdę ogromne pieniądze, których nie mamy.

Sam koszt 3 miesiący pobytu w klinice  to  łącznie 10 800 zł, do tego dochodzą koszty operacji, profilaktyki, wózka...

Bardzo prosimy o pomoc! Bez Was nie będziemy w stanie pomóc Szorti

 

 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 716 osób
24 578,69 zł (153,61%)
Wesprzyj