Ma złamany kręgosłup, zbieramy na leczenie i rehabilitację

Wsparło 719 osób
24 700 zł (154,37%)

Rozpoczęcie: 30 Sierpnia 2019

Zakończenie: 30 Września 2019

Szorti przeszła już wszystkie operacje związane z usunięciem guzów o listw mlecznych. W końcu może korzystać z wózka 

Kochani, dzięki Waszemu wsparciu Szorti mogła zostać w klinice Roch Vet na rehabilitację.

Szorti przeszła operację usunięcia guza  na gruczole sutkowym wraz z usunięciem listwy mlecznej. Guz został wysłany na badanie histopatologiczne.

Niestety diagnoza jest dramatyczna - gruczolakorak prosty III stopień złośliwości

Gdy czekaliśmy na wyniki histopatologiczne, na drugiej listwie pojawił się guzek, Szorti dopiero za około 1-1,5 miesiąca będzie można go usunąć wraz listwą.

Niestety ta diagnoza dyskwalifikuje Szorti do dalszej rehabilitacji. Bardzo żałujemy, ponieważ suczka po rehabilitacji zaczęła sama trochę podnosić pupę.

Aktualnie szukamy dla niej hoteliku, który ma doświadczenie z niepełnosprawnymi psami. Jeżeli, ktoś może polecić jakiś dobry hotelik będziemy bardzo wdzięczni.

Rokowania odnośnie raka są ostrożne, na szczęście nie ma przerzutów. Miała wykonane RTG klatki piersiowej. Jednak mogą one się pojawić i nikt nie przewidzi kiedy... czy to będzie za miesiąc, za pół roku lub dłużej. Aktualnie Szorti czuje się dobrze, ma dobre samopoczucie, ma apetyt.

Jesteśmy w trakcie zamawiania dla niej wózka, dzięki któremu będzie mogła się poruszać. 

Jesteśmy załamni :( mamy ogromną nadzieję, że rak po wycięciu drugiej listwy szybko się nie odezwie i Szorti zazna spokojnego życia u boku opiekuna. Może znajdzie dom, który pokocha ją taką jaka jest?

Wstawimy fakturę za wrześniowy pobyt Szorti w klinice i operację.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 719 osób
24 700 zł (154,37%)