Dramatyczny apel o pomoc - Kocimiętka ogłasza upadłość!

Zbiórka zakończona
Wsparło 360 osób
11 770 zł (235,4%)

Rozpoczęcie: 20 Października 2019

Zakończenie: 23 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
21 Października 2019, 09:49
[Aktualizacja]

To niewiarygodne, otrzymaliśmy od Was pieniądze na największą ze wszystkich  fakturę. Mamy szansę, z  WAMI mamy szansę... : )                       

Dramatyczny apel o pomoc. Obecnie Stowarzyszenie Kocimiętka ma pod swoją opieką 35 kociąt- w domach tymczasowych nie ma nawet jednego miejsca... Niektóre z nich przetrwały dramatyczną walkę o życie.  Niektóre maleństwa traciliśmy w wyniku panlekopeni czy wyziębienia. Kociątek było więcej, jednak zdradliwa i zabójcza choroba - panleukopenia - zdziesiątkowała stado kotków w naszym największym domu tymczasowym.

Pomimo heroicznej wręcz walki o maluchy niestety nie wszystkie udało się uratować... Jednak te, które przeżyły, mają się dobrze, choć zagrożenie jeszcze istnieje. Nie zważaliśmy na ogromne koszty  leków, na  zmęczenie i stres.  Dzięki solidarności z innymi organizacjami udało nam się pozyskać surowicę, która wraz z lekami przeciwwymiotnymi i przeciwzapalnymi oraz zylexisem pomogły stłumić chorobę. Teraz walczymy z kocim katarem, który u niektórych kociątek jest bardzo zaawansowany. 

Borykamy się nie tylko z chorobami, ale również z brakiem środków finansowych. W tej chwili jesteśmy tak zadłużeni, że lekarze nie chcą nas przyjmować... Prosimy - pomóżcie!

Nie - błagamy... Pomóżcie.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 360 osób
11 770 zł (235,4%)