Stare i schorowane pieski – pomóż zadbać o ich szczęście

Zbiórka zakończona
Big ef70e6f7 2281 4f3f 8f77 bfea5d949072
Wsparły 73 osoby
600 zł (100%)

Rozpoczęcie: 09 Stycznia 2017

Zakończenie: 18 Stycznia 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nasza fundacja ma pod swoją opieką psiaki, które - ze względu na swój podeszły wiek, problemy z kontrolą potrzeb fizjologicznych czy problemy behawioralne, wynikające z lęków i przebytych traum - nie mają szans na znalezienie domu stałego.


 

Nie możemy ich narażać na ryzyko nieudanych adopcji i powrotów z nich, które - szczególnie w przypadku takich psiaków - mogłyby w sposób bardzo negatywny wpłynąć na ich psychikę. Docelowym miejscem ich pobytu najprawdopodobniej będzie hotel, w którym je ulokowaliśmy, ale już nie nazywany hotelem, tylko ich przystanią docelową lub czasową, ale z odroczonym terminem ważności. Na poczet utrzymania tych psiaków będziemy potrzebowali środków. Przeznaczymy je na zakup specjalistycznej karmy, suplementów, leków, uprzęży rehabilitacyjno-ortopedycznych, podkładów,  a także na opłacenie badań laboratoryjnych, opieki medycznej i możliwych zabiegów weterynaryjnych. 

Pieski, które mamy pod swoją opieką, często przeżyły tragiczne historie, nie mają szans znaleźć domów… Robimy, co możemy, aby były szczęśliwe. Od spokoju dzielą nas - tylko albo aż - pieniądze. One nie myślą o tym, czy mamy za co je utrzymać, są wdzięczne za wszystko… Prosimy, wspomóżcie nas!

Pomogli

Ładuję

Organizator
7 aktualnych zbiórek
203 zakończone zbiórki
Wsparły 73 osoby
600 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość