Sterylizujemy bezdomność - pomóż nam

PILNE!
Wsparło 1 185 osób
10 933 zł (72,88%)
Brakuje jeszcze 4 067 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Października 2018

Zakończenie: 25 Sierpnia 2019

[Aktualizacja 21.11.2018]

Udało nam się wysterylizować 80 zwierząt w tym 37 suń i 43 psy. Lista potrzebujących zwierząt i miejsc ciągle się wydłuża, a faktury za poprzednie akcje nie zostały jeszcze opłacone. Bardzo prosimy Państwa o pomoc, bez Was nie damy rady.

Chcemy sterylizować bezdomne zwierzęta w województwie warmińsko-mazurskim. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy.

Sterylizacja jako najskuteczniejsza metoda walki z bezdomnością. Co roku w Polsce rodzą się tysiące niechcianych psów i kotów, jedyny sposób, aby temu zapobiec to sterylizacja i kastracja.

W schroniskach wciąż są tysiące zwierząt, które czekają na taki zabieg. Ale prawdziwy problem to zwierzęta na polskiej wsi, to tam rodzi się najwięcej niechcianych psów i kotów. Bezmyślnie rozmnażane, a potem często niehumanitarnie albo wręcz bestialsko likwidowane nowo narodzone zwierzęta. Niestety, takie praktyki jak topienie w rzece, zakopywanie żywcem lub po prostu zostawiane w lasach lub przydrożnych rowach to wciąż codzienność.

450 wykastrowanych zwierząt to ponad 3500 mniej niechcianych, bezdomnych nowo narodzonych zwierząt każdego roku.

Ile z nich by przeżyło? Nie wiadomo.

Ten chłopczyk przegrał walkę z parwowirozą.

Ona przegrała walkę z panleukopenią.

A ile urodziło by się kolejnych? Można mnożyć liczby szybko przechodzą z setek w tysiące, a potem w miliony. Dzięki Państwa datkom Fundacja Animals oraz Terenowa Akcja Kastracji, może wspierać takie akcje i skutecznie walczyć z bezdomnością.

Organizator
7 aktualnych zbiórek
10 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 185 osób
10 933 zł (72,88%)
Brakuje jeszcze 4 067 zł
Wesprzyj