Zbieramy na tegoroczne sterylizacje i kastracje

Wsparło 79 osób
3 450 zł (76,66%)
Brakuje jeszcze 1 050 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 22 Stycznia 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Po raz kolejny, w nowym roku, zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe na opłacenie zabiegów sterylizacji kotek i kastracji kotów wolnożyjących. Dzięki Waszej pomocy, w ubiegłych latach udało się wykonać wiele zabiegów, w tym, m.in. dzięki ostatniej zbiórce, ponad 70 sterylizacji i kastracji w 2020 r. A wielokrotnie więcej niechcianych, bezdomnych kociaków się nie urodziło. 

Bardzo liczymy, i prosimy, o to by także w tym roku okazali Państwo serce i pomogli nam finansowo, byśmy mogli wykonać tych zabiegów jak najwięcej. Tylko dzięki sterylizacji i kastracji wolnożyjących kotów możemy zmniejszyć bezdomność. Tylko dzięki sterylizacji dziesiątki kociąt nie będzie umierać z powodu chorób, zagryzienia, głodu, wypadków i, niestety, również na skutek bezmyślności lub celowego działania ludzi! Niedługo, gdy tylko zima zacznie ustępować, dla takiej organizacji jak nasza, rozpocznie się kolejny wyścig z czasem, by wysterylizować jak najwięcej kotek, zanim pojawią się kolejne niechciane mioty.

Prosimy o pomoc, żebyśmy byli jak najlepiej przygotowani do rozpoczęcia sezonu sterylizacji i mieli na nie zabezpieczone środki finansowe. Prosimy o wszelkie wsparcie i za każdą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
62 zakończone zbiórki
Wsparło 79 osób
3 450 zł (76,66%)
Brakuje jeszcze 1 050 zł
Wesprzyj