Niech nie głodują w święta!

Zbiórka zakończona
Wsparło 49 osób
1 130 zł (102,72%)

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2019

Zakończenie: 7 Maja 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
28 Kwietnia 2019, 14:35
Stoczniowe koty proszą o jedzenie.

Stocznia mieści się w przemysłowej dzielincy. Tutaj nie ma mieszkańców, tutaj nie ma śmietników z resztkami jedzenia. Jeśli nawet czasem jakiś pracownik się nad nimi zlituje to jedzeniem jest resztka suchej bułki lub chleba. Te koty mają tylko nas. Ta zbiórka pozwoli na zakup karmy jedynie na jeden miesiąc, dla nas to jednak ogromna pomoc. Pomocy.

Stocznia Remontowa w Gdańsku to miejsce, gdzie żyje około 100 kotów. Kiedyś było ich około 200 i jeszcze rodziło się mnóstwo kociąt, które w większości umierały w cierpieniu.

Od ponad 10 lat zajmuję się tymi kotami. Udało mi się załatwić z Urzędu Miasta domki dla kotów i dbam o to, aby były one wyłożone czystą słomą lub polarami.

Dokarmiam je i kupuję karmę tym pracownikom stoczni, którzy również dokarmiają, a nie zawsze stać ich na takie wydatki. Zabrałam z tego miejsca prawie 300 kotów i znalazłam im domy. Były to w większości małe kociaki, ale również dorosłe. Koty są wysterylizowane, tylko czasem ktoś podrzuci nowe futrzaki... Odławiam też chore koty, które po podleczeniu wracają na swój teren.

Nasza Fundacja ma teraz bardzo dużo faktur do opłacenia i oszczędzamy na te płatności każdy grosik. Za co jednak kupić karmę? Idą święta, a ja dziś zabrałam ostatni 10 kg worek Smilli i resztę puszek. Tak, bo musicie wiedzieć, że na jeden raz potrzebuję 10 kg. karmy suchej i 25 szt. puszek. 

Kochani, to nie my, to one proszą o jedzonko. Poświęcam swój czas, jadę w święta i przez kilka godzin uzupełniam karmę i czekam, aż przybiegną i zjedzą.

Ale finanse mnie przerastają, dlatego błagam o pomoc... W imieniu całej gromady stoczniowców przesyłam uściski!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
113 zakończonych zbiórek
Wsparło 49 osób
1 130 zł (102,72%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość