Stowarzyszenie na rzecz Rehabilitacji Ekologii i Ratowania Zwierząt Rzeźnych BENEK

6 Stałych Pomagaczy
czahary
30 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Michał Bednarek

E-mail stowarzyszenie.benek@op.pl

Telefon 506349596

Lokalizacja Szewce, wielkopolskie

Działamy od 2010 roku
Ocaliliśmy ponad 1900 zwierząt
 
Powstaliśmy po to, by nieść pomoc. By dawać drugą szansę. Naszym głównym celem jest ratowanie, leczenie i rehabilitacja zwierząt oraz edukacja i wsparcie dla dzieci. Przywracamy poczucie bezpieczeństwa, ratujemy przed bólem i cierpieniem. Obdarowujemy bezinteresowną miłością.

Ratujemy zwierzęta
Uczymy i pomagamy dzieciom
Nasz ośrodek w Szewcach koło Poznania to dom dla wielu zwierząt, ale i miejsce gdzie dzieci uczą się empatii, troski i odpowiedzialności. Na tym dzierżawionym skrawku ziemi od wielu lat prowadzimy zajęcia edukacyjne, hipoterapię i onoterapię. Uczymy, wspieramy, przywracamy sprawność. Ten sam kawałek ziemi to jednocześnie dom dla wielu gatunków zwierząt, bo Benkowo zajmuje się zwierzętami domowymi i gospodarskimi, ale również egzotycznymi i dzikimi.

Dziękujemy, że zmieniacie z nami świat
Z Wami wszystko staje się możliwe
Wasza pomoc to coś, co pozwala wznosić się ponad możliwości. Coś, co uskrzydla, dodaje sił i motywacji. Daje nadzieję w trudnych chwilach. Tych chwil nie brakuje, ale widząc spokojne i zrelaksowane zwierzęta oraz szczęśliwe dzieci wiemy, że wspólnie z Wami zmieniamy świat na lepsze. Wiemy, że bez względu na wszystko – warto to robić.

Pomogli

Ładuję...

6 Stałych Pomagaczy
czahary
30 zł miesięcznie