Stowarzyszenie Haszcza Nadzieja

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Dorota Szymańska

E-mail haszczanadzieja@o2.pl

Telefon 696641297

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Zwracamy się do wszystkich z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości przekazania darowizny na rzecz naszego Stowarzyszenia Haszcza Nadzieja z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy niedawno zawiązanym Stowarzyszeniem, pełnym energii do działania z tym, że pomoc psom niesiemy już od ponad 7 lat jako grupa HUSKY, MALAMUTY, PSY PÓŁNOCY – POMOC I ADOPCJE, działającą na Facebooku i liczącą ponad 11 tysięcy członków. Z uwagi na dużą liczbę porzucanych psów ras północnych, takich jak m.in. huski syberyjski, alaskan malamut, karelski pies na niedźwiedzie, łajka zachodniosyberyjska, samoyed itp. nasze działania skierowane są na pomoc psom tych ras. Są to piękne,  specyficzne rasy wymagające odpowiedniego podejścia i warunków do życia. Ludzie kupują je z uwagi na ich urodę i wdzięk, jednak większość z tych osób nie radzi sobie z nimi  w życiu codziennym. Psy bardzo często uciekają, są wyrzucane, zamykane w oborach, klatkach, ciasnych kojcach lub przypinane na łańcuch. Nasza organizacja zajmuje się ratowaniem właśnie takich psów. Odławiamy je, zabezpieczamy, odpinamy z łańcuchów, leczymy, kastrujemy, socjalizujemy, umieszczamy w domach tymczasowych oraz hotelikach i szukamy im nowych odpowiedzialnych domów z zachowaniem pełnej procedury adopcyjnej składającej się m.in. z wizyt przed i po adopcyjnych. Uratowane przez nas psy są pod naszą kontrolą również po ich wyadoptowaniu.


Sam zapał naszych członków jednak nie wystarczy. Mamy pomysły i chcemy realizować nowe projekty pomocowe –  ulepszyć miejsce, w którym psy przebywające u nas będą miały zapewnioną jak najlepszą opieką, a rodziny adoptycjne będą mogly zapoznac sie ze specyfiką ras północnych podczas warsztatów edukacyjnych. Na realizację tego projektu potrzebne są środki finansowe, których nasze Stowarzyszenie, jako organizacja NON-PROFIT, nie posiada. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe naszych bieżących oraz przyszłych działań.


Ponizej przedstawiamy Państwu tylko kilka z wielu historii uratowanych przez nas psów, a  całą naszą działalność można zobaczyć i sprawdzić na naszym profilu na Facebooku.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0nwj77VQgM2VfxHgs7W8VNwC2duwvXV2hojeDwGf3oS9rmtjGsBFL2wZPDha6UNXql&id=100003490965817

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.874563476854443&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.427674432402688&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.592192538786683&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.322134083325530&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1902249336651990&type=3

Otrzymane środki finansowe zostaną przeznaczone na opłacenie bieżących i przyszłych faktur za usługi weterynaryjne, zakup karmy oraz suplementów diety dla psów, na zakup bud i kojców, na budowę wybiegów dla psów oraz na pokrycie kosztów transportu psów.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi nam uratowanie wielu psich istnień, pomoże w realizacji zamierzonych działań i będzie ogromnym wkładem w rozwój naszego Stowarzyszenia Haszcza Nadzieja. Za każde okazane wsparcie dziękujemy z całego serca.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje