Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Marta Vogel-Miałkas

E-mail stowarzyszenielapa@wp.pl

Telefon 605 240 885

Lokalizacja Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Łapa wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt, między innymi poprzez realizowanie programu kastracji i sterylizacji.

Działamy na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, poszanowania ich praw, objęcia ochroną i otoczenia opieką. Dokładamy wszelkich starań, by kształtować w naszym społeczeństwie właściwy stosunek do zwierząt oraz przeciwdziałać wszelkim formom stosowania przemocy wobec zwierząt.

Członkowie naszego Stowarzyszenia to ludzie w różnym wieku, przedstawiciele różnych grup społecznych i zawodowych. Łączy nas jedna, bardzo silna więź - miłość do zwierząt. Zwierząt każdej rasy, gatunku, maści, wieku. Dla nas nie jest ważny ich wygląd, stan zdrowia. W każdym z nich widzimy żywą, czującą istotę, za którą my - ludzie - jesteśmy odpowiedzialni.

Większość z nas działa na rzecz zwierząt od kilku lub nawet kilkunastu lat. Zaczynaliśmy jako wolontariusze w schroniskach, przytuliskach, w tak zwanych „punktach przetrzymań”. Wspieraliśmy działania innych organizacji pozarządowych. Trwało to do chwili kiedy dowiedzieliśmy się o istnieniu „Punku Tymczasowego Przetrzymań Zwierząt” w Glinnie pod Nowym Tomyślem, a było to około dwóch lat temu.

Największym szczęściem dla nas jest udana adopcja naszego podopiecznego - znalezienie mu właściwego, kochającego właściciela, ciepłego domu, w którym znajdzie swój azyl do końca swoich dni.

Jednak sami nie wskóramy niczego, potrzebujemy wsparcia i poparcia każdego z Was, każdej formy pomocy - przede wszystkim zwracania większej uwagi na los zwierząt żyjących w Waszym otoczeniu.

Pomogli

Ładuję...