Plac zabaw dla schroniska!

Wsparły 4 osoby
121,50 zł (0,4%)
Brakuje jeszcze 29 878,50 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 22 Marca 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Jesteśmy administratorem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu od czerwca 2018 roku. Przez ten czas zainwestowaliśmy już w roku 2018 ponad 40 tys., a w roku 2019 około 80 tys. zł. Odnowiliśmy infrastrukturę, poprawiliśmy warunki bytowe zwierząt, odświeżyliśmy pomieszczenia biurowe. Zakupiliśmy i doposażyliśmy w profesjonalny sprzęt izolatkę, gabinet zabiegowy, kociarnie, boksy...

Podjęliśmy współpracę z wieloma organizacjami, firmami, sponsorami, którzy nas wspierają, przekazując materiały remontowe, środki finansowe, rzeczy... Stworzyliśmy też 2 place zabaw dla naszych schroniskowych psów, ale na stronie facebooka ostro nas ktoś skrytykował, że żenada to, co zrobiliśmy i że nasze przeszkody straszą, że powinniśmy otworzyć zbiórkę na profesjonalny plac, a wtedy ta osoba się zaangażuje i zbierze znajomych i środki. Tak więc do dzieła.  Chcemy zakupić elementy na plac zabaw, elementy z atestem, zdjęcie jest z firmy, która nam przygotowała ofertę. Z placu zabaw będą mogli korzystać również mieszkańcy ze swoimi psami iszkoły posłuszeństwa dla psów działające na terenie.  Zwracaliśmy się kilkakrotnie do dużej firmy, która w Świnoujściu Polskie LNG S.A. ale bez odzewu. Szkoda, zawsze to jakaś szansa na promocję i wyjście do mieszkańców.

Jedyna szansa w Was :) Na zdjęciach nasz plac i zajęcia dla wolontariuszy z naszymi schroniskowymi psiakami :). Marzy nam się taki jak w projekcie. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
Wsparły 4 osoby
121,50 zł (0,4%)
Brakuje jeszcze 29 878,50 zł
Wesprzyj