Paka dla bezdomniaka!

Zbiórka zakończona
Wsparło 25 osób
1 020 zł (20,39%)

Rozpoczęcie: 22 Marca 2020

Zakończenie: 1 Maja 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, zaczyna brakować nam w schronisku karmy, a mamy 20 psów i 60 kotów. Z powodu kryzysu i ograniczenia wejścia do schroniska spadła ilość darów... Mamy sporo seniorów, mamy chore psy- jak Jana z niewykształconym zwieraczem odbytu, która musi przyjmować karmę specjalistyczną z FIBRĄ. Dotacja z miasta wystarcza tylko na koszty wynagrodzenia pracowników i media.

Obecnie ogoliliśmy wydarzenie na stronie schroniska. Można kupić karmę w sklepie internetowym z dostawą do schroniska, ale możecie też wesprzeć nasz finansowo, a my zakupimy karmę i się rozliczymy z Wami. 

4 kwietnia 2020 r. (sobota) to wyjątkowy dzień dla naszych podopiecznych. To Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, który został ustanowiony w 2010 roku w Danii. Świat jest pełen bezdomnych zwierząt, które skrzywdził los. Cierpienie zadał mu jednak człowiek, zadając mu największy cios - BEZDOMNOŚĆ. Bezbronne, głodne, skrzywdzone... Cierpią z tęsknoty czekając na nowy dom.

W naszym placówce otrzymało schronienie obecnie 20 psów. Każde z nich niestety poznało smak porzucenia przez człowieka... Doświadczone głodem i cierpieniem. Dotyczy to również 60 kotów, które zamieszkują mury naszego schroniska. Liczba ta jednak drastycznie wzrośnie w okresie wiosennym... Ludzie, którzy pracują/pomagają w naszym schronisku, starają się dać im "zastępczy - tymczasowy dom", w którym czują się kochane i bezpieczne. Dbają o ich zdrowie, pielęgnację, socjalizację, aby były przygotowane do dobrych i prawidłowych relacji z nową rodziny adopcyjną.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt postanowiliśmy zorganizować dla naszych podopiecznych zbiórkę pt.: "PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA". Zbiórka ma na celu pozyskać jak najwięcej wartościowej karmy dla psów i kotów - sucha i mokra, żwirku dla kotów, gryzaków. To są najbardziej potrzebne artykuły, które znikają w mgnieniu oka 😁

Biorąc pod uwagę obecną sytuację - pandemię koronawirusa - schronisko ma wstrzymane wizyty gości, dlatego paczkę możesz zamówić przez internet i jako odbiorcę ul. Karsiborska 14, 72-600. Jeśli będzie problem ze zrobieniem paczki, proponujemy najprostszy sposób na wsparcie naszych zwierzaków - ta zbiórka, dzięki której kupimy karmę w większej ilości. Obiecujemy, że gdy tylko to szaleństwo minie zorganizujemy Dzień Otwarty dla Schroniska i mega ognicho! 😁

Nie bądź obojętny na los bezdomnych zwierząt!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
19 zakończonych zbiórek
Wsparło 25 osób
1 020 zł (20,39%)