Straż Zwierząt SPCA

Straż Zwierząt SPCA

Reprezentant Jacek Ogły

E-mail interwencje.spca@gmail.com

Telefon 509 555 073

Lokalizacja Marki, mazowieckie

Straż Zwierząt jest organizacją pozarządową tworzoną przez ludzi o wielkiej empatii, którym nie jest obojętny los zwierząt. Początkowo kilkoro z nas pomagało w różnych organizacjach. Jednak z czasem postanowiliśmy założyć własne stowarzyszenie. Tak powstała Straż Zwierząt SPCA, która nie może przejść obojętnie obok cierpienia zwierząt.

Naszą misją jest pomoc zwierzętom, ponieważ są bezbronne, a człowiek czasem potrafi być tak okrutny... Cierpią w milczeniu, nie potrafią krzyczeć, domagać się swoich praw. Kiedyś człowiek, chcąc panować nad wszystkim, udomowił zwierzęta. Powinien być więc za nie odpowiedzialny, a w podzięce, że nam pomagają, bronią, dają pożywienie - traktować je z szacunkiem i chronić.

Poza interwencjami, pomagamy szukać zaginionych zwierząt oraz staramy się znaleźć dom tym porzuconym przez właścicieli (adopcje). Jesteśmy obrońcami praw zwierząt, dlatego tak bardzo zależy nam na edukowaniu społeczeństwa w tym zakresie.

Każdy inspektor Straży Zwierząt jest odpowiedzialny za inne sektory. W Warszawie i okolicach jest łącznie 12 Sektorów.

Z całego serca dziękujemy tym, którzy już nam pomogli oraz tym, którzy w przyszłości nie zapomną o nas i dzięki którym będziemy w stanie ratować zwierzęta z całej Polski.

Wsparli

X zł

Army

By uhonorować Kim'a Seokjin'a oraz jego zwierzęcych towarzyszy Odeng-ie, Eomuk-ie, Gukmul-ie oraz Jjangu.
65 zł

Zespół BlaBlaCar

20 zł

Tomek

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizna przekazana przez skarbonkę Zbieram na utrzymanie konika

Pokaż więcej