Straż Zwierząt SPCA

Straż Zwierząt SPCA

Reprezentant Jacek Ogły

E-mail interwencje.spca@gmail.com

Telefon 509 555 073

Lokalizacja Marki, mazowieckie

Straż Zwierząt jest organizacją pozarządową tworzoną przez ludzi o wielkiej empatii, którym nie jest obojętny los zwierząt. Początkowo kilkoro z nas pomagało w różnych organizacjach. Jednak z czasem postanowiliśmy założyć własne stowarzyszenie. Tak powstała Straż Zwierząt SPCA, która nie może przejść obojętnie obok cierpienia zwierząt.

Naszą misją jest pomoc zwierzętom, ponieważ są bezbronne, a człowiek czasem potrafi być tak okrutny... Cierpią w milczeniu, nie potrafią krzyczeć, domagać się swoich praw. Kiedyś człowiek, chcąc panować nad wszystkim, udomowił zwierzęta. Powinien być więc za nie odpowiedzialny, a w podzięce, że nam pomagają, bronią, dają pożywienie - traktować je z szacunkiem i chronić.

Poza interwencjami, pomagamy szukać zaginionych zwierząt oraz staramy się znaleźć dom tym porzuconym przez właścicieli (adopcje). Jesteśmy obrońcami praw zwierząt, dlatego tak bardzo zależy nam na edukowaniu społeczeństwa w tym zakresie.

Każdy inspektor Straży Zwierząt jest odpowiedzialny za inne sektory. W Warszawie i okolicach jest łącznie 12 Sektorów.

Z całego serca dziękujemy tym, którzy już nam pomogli oraz tym, którzy w przyszłości nie zapomną o nas i dzięki którym będziemy w stanie ratować zwierzęta z całej Polski.

Pomogli

Ładuję...