Zwierzoluby - Pomoc dla zwierząt!

Dla zwierzoluby
organizator skarbonki

Zbieramy na pomoc dla Zwięrząt - Zwierzoluby!

"To nasze być albo nie być! Kochani, prosimy pomóżcie nam. Chyba jeszcze nigdy nie było  tak źle u nas, jak jest teraz...

Jesteśmy małym Stowarzyszeniem, które codziennie przemierza setki km ratujeąc bezdomne zwierzaki, niestety musimy przestać ratować, dlaczego? A no z powodu pieniędzy, jak zwykle pieniądze sa przeszkodą, jest nam strasznie przykro że niejeden biedak przez brak funduszy nie otrzyma pomocy, ale niestety, bez pieniędzy nie utrzymamy zwierząt w hotelach czy dt, bez pieniędzy nie opłacimy ich leczenia czy podstawowych zabiegów weterynaryjnych.

Nasi podopieczni chorują, do tego kilku nowych dołączyło do naszego grona, bo nie umieliśmy odmówić pomocy. Szczeniak z lasu, od miesiąca błąkał się po wsi zakleszczony i chudy. Spał na przystanku autobusowym... Do tego dochodzi dalsza rehabilitacja Słodziaka, odrobaczenia, szczepienia, leki na serce dla psów, kastracje, sterylizacje. 

To wszystko kosztuje, do tego utrzymanie w hotelach i transporty do hoteli czy domów tymczasowych. Nasze stowarzyszenie utrzymuje się z darowizn, niestety jest ich coraz mniej a zgłoszeń codziennie po kilkanaście.

Niestety musimy już odmawiać pomocy, bo nie stać nas na utrzymanie zwierząt, które mamy pod opieką, a co dopiero brać nowe. Jest nam ogromnie przykro, że musimy odmawiać pomocy tym, którzy sami o nią nie poproszą i wiemy, że jak my nie pomożemy, to te biedaki są zdani na siebie. Ale niestety za darmo hotele czy dt zwierząt nie będą trzymać a kliniki leczyć. Jesteśmy załamani i liczymy na Was a jak nie to już tylko cud nas uratuje.

Błagamy, pomóżcie nam spłacić ten ogromny dług.

Zawsze mogliśmy na Was liczyć, kochani, pokażcie, że jesteście z nami!"

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Zbyszek

Dziękujemy za Bandziorka, dzięki Wam mamy naszego najukochańszego psiaka na świecie!
100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
565 zł
Wsparło 12 osób