Styczniowy posiłek dla bezdomnych koni i psów ze Schroniska Pegasus

Wsparło 21 osób
560 zł (2,18%)
Brakuje jeszcze 25 040 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Stycznia 2021

Zakończenie: 1 Lutego 2021

Kochani, w imieniu zwierząt z najstarszego w Polsce Schroniska dla Zwierząt Gospodarskich prosimy o pomoc. Spichlerze azylu pustoszeją, zapasy się kończą. Przed nami kolejne transporty siana a gotówki w kasie brak...

Na jedzenie czeka prawie setka kopytnych, nad którymi niegdyś znęcał się człowiek.

Duże stada,

ślepaczki,

mikruski,

kuclandia,

extraklasa bezzębuszków,

turbobabcie,

mieszkańcy Pacanowa,

i szef wszytskich szefów, Pan Lam Marvin!

W Schronisku Pegasus znajduje azyl każda istota w potrzebie, nie brakuje więc pełnych apetytu psów i kotów.

Sprawmy, by mimo pandemii, zwierzęta wydostały się z finansowej pułapki, która zagraża ich przyszłości! Bezdomne, bezbronne, skrzywdzone - jesteśmy ich jedyną RODZINĄ, tylko RAZEM zdołamy zadbać o ich los.

ROZLICZENIE PODSTAWOWYCH KOSZTÓW

Zbiórka ma na celu pokrycie podstawowego utrzymania schroniska w grudniu i spłatę zadłużenia powstałego we wrześniu, październiku i listopadzie.

Siano = 3 400 zł tygodniowo = 13 600 zł,

Słoma = 3 000 zł,

Karma dla psów i kotów = 1 000 zł,

Pasze treściwe, w tym trawokulki i wysłodki dla koni, które nie mogą jeść siana = 8 000 zł,

------------

Schronisko Pegasus w skrócie:

* 95% zwierząt w Schronisku Pegasus nie ma szans na adopcję ze względu na wiek i stan zdrowia. To głównie konie, które nie mogą pracować, więc ludzie ich nie potrzebują. Pegasus jest wyjątkowy, ponieważ przebywają tu praktycznie tylko zwierzęta, nad którymi znęcał się człowiek. Wolontariusze pomagają wszystkim zwierzętom w potrzebie. Wykarmiają poszkodowane ptaki, przyjmują bezdomne koty i psy. Tylko w tym roku uratowali już ponad 100 kolejnych zwierząt!

* W schronisku zwierzęta są najważniejsze – mimo jednego z najmniejszych budżetów przypadających na jedno zwierzę, zwierzęta mają zapewnioną największą przestrzeń, niezbędną dla kopytnych. Zawsze nieograniczony dostęp do siana, pasz treściwych i opieki weterynaryjnej. Stosowane są wszelkie terapie, które mogą poprawić komfort życia podopiecznych. Taka opieka pozwala zwierzętom wieść godne i długie życie, niestety przynosi także problemy finansowe.

* Schronisko współpracuje z klinikami dla koni, ma zawsze otwarte bramy i zatrudnia jedynie trzech opiekunów koni! Resztę pracy wykonują zaangażowani aktywiści, co jest unikatem w skali kraju.

* Schronisko w związku z pandemia ma ogromne problemy, wpłaty w porównaniu do lat poprzednich są mniejsze o co najmniej 30%, a koszty wyższe o najmniej 20%. Dla podopiecznych Schroniska Pegasusa, każda Wasza złotówka jest magicznym cudem. Daje jedzenie, zdrowie, ciepło, BEZPIECZEŃSTWO.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
21 zakończonych zbiórek
Wsparło 21 osób
560 zł (2,18%)
Brakuje jeszcze 25 040 zł
Wesprzyj