Ciężarna, porzucona suczka prosi o zabieg sterylizacji!

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
300 zł (100%)

Rozpoczęcie: 6 Maja 2016

Zakończenie: 18 Maja 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Psinka została potraktowana jak śmieć i porucona przez swoich opiekunów w mocno zaawansowanej ciąży. W swoim nieszczęściu miała jednak trochę szczęścia, gdyż znalazła swój azyl, gdzie powoli odzyskuje spokój, poczucie bezpieczeństwa i radość.

Suczka została porzucona w miejscowości Kotów na podkarpaciu. Przygarnęli ją ludzie, którzy sami w życiu nie zaznali stabilności czy szczęścia. W popegeerowskiej wsi Kotów, w gminie Bircza, działa jedyny w regionie Dom Rodzinny dla Bezdomnych. Tam właśnie psinka odnalazła spokój. Teraz, gdy już nie ma przy niej maluchów, jedynym warunkiem pozostania suczki na terenie ośrodka jest jej sterylizacja. Mieszkańcy sami borykają się z przeciwnościami losu i brakiem funduszy na życie, więc zgłosili się do nas z prośbą o pomoc.

Sterylizacja stanowi dla suczki szansę na normalne życie. Psinka zaufała swoim doraźnym opiekunom, a oni otoczyli ją miłością. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w uzbieraniu kwoty na ten zabieg. Dzięki temu suczka pozostanie w ośrodku i będzie mogła cieszyć się swoim, nareszcie szczęśliwym, psim życiem!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 14 osób
300 zł (100%)