Potrzebna jest natychmiastowa pomoc – sunia Aza została potrącona przez dwa samochody

Zbiórka zakończona
Wsparły 182 osoby
3 820,21 zł (101,46%)

Rozpoczęcie: 16 Października 2019

Zakończenie: 24 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

I znowu mamy ofiarę ludzkiej obojętności i okrucieństwa! Jak można było w taki sposób postąpić ze zwierzęciem i nie udzielić mu nawet pomocy?!

Aza została potrącona przez samochód, po czym przejechał ją kolejny, w wyniku czego psinka ma zdruzgotane łapki. Urazy były na tyle poważne, że trzeba było amputować jedną łapkę, druga jest w koszmarnym stanie. Lekarze weterynarii robią, co w ich mocy, aby tę drugą łapę uratować, ale póki co nie wiadomo, czy się to powiedzie. Weterynarze przeprowadzili operację, teraz pozostaje tylko czekać.

Sunia wymaga nieustannej terapii farmakologicznej, bez której nie będzie mogła odzyskać sił. Niestety, Aza w ogóle nie wstaje, bez przerwy leży. Nie rozumie, co się dzieje, jest zdezorientowana, z wielkim trudem przychodzi jej życie z dwoma zdrowymi łapkami... Psinka bardzo oszczędza zoperowaną kończynę.

Tak bardzo nam szkoda Azy, jest jej bardzo źle, w jej spojrzeniu można dostrzec rezygnację i rozpacz... Ale my nie zamierzamy się poddawać, będziemy walczyć o jej przyszłość i o to, by znalazła kochający dom.

Kochani, pomożecie nam? Uratujmy wszyscy razem tę ślicznotkę!

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zgłosili się wolontariusze z Zaporoża z prośbą o pomoc w leczeniu Azy, która stała się ofiarą ludzkiej obojętności.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
89 zakończonych zbiórek
Wsparły 182 osoby
3 820,21 zł (101,46%)