Wsparcie suplementami dla Bolko (FeLV+)

Alicja Jankowiak
organizator skarbonki

Alicja Jankowiak

Widok Bolka zaalarmował karmiciela do tego stopnia, że jeszcze tego samego dnia kocur znalazł się w lecznicy i został na hospitalizacji. Co mu dolegało? Wirusowa białaczka, odwodnienie, biegunka, anemia, tragiczny stan uzębienia i wszelkie możliwe pasożyty... Obecnie z tego "pakietu" został już tylko wirus FeLV (kocia białaczka - niegroźna dla człowieka) - ale koty FeLV+ mogą żyć naprawdę długo i w komforcie, jeśli są odpowiednio zaopiekowane! I taką właśnie dobrą opieką otoczony jest Bolko - kot, który kocha człowieka oraz życie w domowych pieleszach.

Alicja Jankowiak

Boluś jest podopiecznym Fundacji dla zwierząt Koci Pazur. To gruchający, spragniony pieszczot i ludzkiego towarzystwa kocurek. Jest wesoły i uwielbia się bawić - jego ulubioną zabawką jest piłeczka, za którą biega jak szalony. Czasem nawet pokaże, gdzie mu się schowała i czeka, aż opiekun wyciągnie ją spod szafy czy kanapy. Kocurek lubi również zabawy z wędką - wystarczy tylko wziąć ją w rękę, a on już jest gotowy do polowania! Bolko to naprawdę bezproblemowy i łagodny kompan.

Kocurek cieszy się dobrym zdrowiem, a suplementy, które codziennie przyjmuje, bez problemu zjada z karmą albo z ręki. Koszt takich suplementów mocno niestety obarcza i tak już szczupły budżet Fundacji. Suplementy na 1 miesiąc kosztują 160 złotych. Kupujemy je zawsze w najkorzystniejszej cenie, największych opakowaniach, aby ten koszt był jak najmniejszy, ale - sami zobaczcie: lista jest długa. Bolko aktualnie przyjmuje: 

- Rubenal

- Renalvet

- NefroActiv

- Immunodol

- Traganek

- Flora Balance

- Hemoglobina

- Witamina E

- Zylkene

Suplementy są niezbędne, by utrzymać Bolko w jak najlepszym zdrowiu. Możesz pomóc temu przesympatycznemu pingwinkowi i dołożyć swoją cegiełkę do suplementów Bolko!

Alicja Jankowiak

Wsparli

220 zł

Anonimowa Pomagaczka

Miluxa
20 zł

Bazylek i mamcia

Jestem z Tobą Bolko ❤️
30 zł

DJ Karmel

20 zł

Aga i Megi

20 zł

Karolina

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

😽

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
480 zł Wsparło 13 osób CEL: 480 ZŁ