Pomóż Idze dotrzeć do Anglii

5 dni do końca
Wsparły 284 osoby
3 230 zł (64,59%)
Brakuje jeszcze 1 770 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 27 Listopada 2018

Zakończenie: 27 Lutego 2019

Czy adopcja do Anglii? Czy warto jest poświęcić takie środki, aby 1 kot znalazły dom?

My uważamy, że tak. Zwłaszcza, że tym kotem jest nasza Iga - kot nieadopcyjny, szukający domu od ponad 2 lat. A to młoda, cudowna, spokojna i bardzo miziasta kotka. Nikt o nią nigdy nie pytał.

Wtem zgłosiła się pani, której nie przeraża jej „dolegliwość” czyli katar z glutami wielkości palca, bo to przez to nikt jej nie chce. Do teraz.

Ale oczywiście zawsze musi być jakieś ale. Dom znajduje się w Anglii, godzinę od Londynu. I pomimo wysłania przeze mnie zdjęć efektu kichnięcia Igi i moich relacji jak to z nią wygląda, jak jest ciężko, że trzeba myć potem okna, podłogi, kanapę, koc, Pani nie zrezygnowała.

Pani jest chętna, ma już jednego kota o którymi mówi jak o członku rodziny - także z adopcji. Mnie kupiła i wiem, że Iga będzie miała tam dobrze, będzie otoczona opieką i miłością <3

No, ale dom jest w Anglii, to wielka wyprawa dla nas i dla niej.

To ogromna suma to uzbierania, a chciałabym, aby Iga jak najszybciej trafiła do swojego domu, chociaż na pewno już nasz dom uważa za swój.

Ale to kochana i mądra kicia, która lgnie do obcych, by powiedzieć - „wybierz mnie - jestem fajna”. Tak czy inaczej ja już szykuję Igę - szczepienia, odrobaczenia, czip i paszport to pikuś.

Będzie dla niej także mega wyprawka, wiadomo.

Jednak to, co spędza mi sen z powiek, czy damy radę wspólnie uzbierać taką sumę by Iga miała swój dom? Zbiórka będzie trwać do momentu uzbierania całej potrzebnej sumy i liczę na Was.

Koszt przygotowania Igi - seria odrobaczeń, szczepienia na wirusówki i wściekliznę, paszport i czip- 250 zł. Chcę także przed wyjazdem podać jej lek na podnoszenie odporności Zylexis- 150 zł za 3 dawki.  A i jeszcze badania krwi 100 zł. 

Koszt dojazdu: Mamy do przejechania około 4600 km w obie strony! Paliwo będzie nas kosztować około 2700 zł! Musimy mieć także kilka gorszy w rezerwie w razie co. Tunel z Francji do Wielkiej Brytanii w obie strony 1000 zł. 

Musimy także wykupić dodatkowe ubezpieczenie na auto w razie awarii, bo nigdy nic nie wiadomo plus nasze ubezpieczenie.  Ubezpieczenie auto to jakieś 300zł. 

Liczę, że zaraz w 2019 roku ruszymy z Igą w tą niezapomnianą podróż jej życia <3 Już teraz pomyślcie o tym z czego możecie zrezygnować przez 2-3 miesiące i kwotę tą przekazać na ten wielki, ważny cel. Niech będzie to nasz wspólny sukces!

Jeśli ktoś jest ciekaw jak bardzo dom w Anglii poświęca się biorąc naszego glutka piszcie do mnie wyślę Wam foto tego co wychodzi z jej noska, może wtedy zrozumiecie, że dla niej to szansa życia!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
227 zakończonych zbiórek
5 dni do końca
Wsparły 284 osoby
3 230 zł (64,59%)
Brakuje jeszcze 1 770 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość