CUDNA ŚNIEŻYNKA I JEJ SZÓSTKA MALUCHÓW BŁAGAJĄ O WSPARCIE NA CITO

Zbiórka zakończona
Wsparło 390 osób
3 610,99 zł (103,17%)

Rozpoczęcie: 10 Grudnia 2018

Zakończenie: 10 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Psia matka nadeszła od strony pola, a za nią ciągnęła cala piątka drobniutkich psiaczków. Gdy umęczona sunia dotarła do ludzi, wciąż była niespokojna i pobiegła z powrotem na pole. Za chwilę wróciła jeszcze z jedną malutką dziewczynką!


Ta odważna sunia nie miała wyjścia - oszczeniła się w jakiejś norze w polu i urodziła 5 córeczek i jednego syneczka, beniaminka. Czym się sama żywiła? Nie wiadomo. Sama skóra i kości pod puszystym futerkiem.


Zwierzaki zostały prowizorycznie zabezpieczone na jednej z pobliskich posesji. Dzisiaj rano je odebraliśmy. Złote serduszka, do dzieła!. NA RAZIE NIE MAMY DLA NICH NIC, ale spodziewamy się na wasze wsparcie, prawdziwi przyjaciele zwierząt.


Szczeniaczki mają ok. 1,5 miesiąca, są brudne i chudziutkie. Sunia też ma za sobą traumatyczne przeżycia, okropnie się boi i dziabie ząbkami. Potrzebujemy wsparcia na odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie, czipowanie psiaków, karmę dla szczeniąt, podkłady oraz na sterylizację suni. Małe smerfy czekają na waszą pomoc. Będziemy bardzo wdzięczni za okazane im serce.


Kudłaci przyjaciele Marty
Fundacja "Zwierzęca Arkadia"
grupa Sochaczew

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
19 zakończonych zbiórek
Wsparło 390 osób
3 610,99 zł (103,17%)