5 szczeniaków walczy o życie - błagamy o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 30 osób
650 zł (43,33%)

Rozpoczęcie: 16 Lutego 2019

Zakończenie: 16 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Znęcanie się nad zwierzętami u większości ludzi budzi przerażenie, jednak widok porzuconych, chorych  psich dzieci poraża ze zdwojoną siłą. Wszystkie te szczeniaki mają dopiero 2 miesiące, a już poznały, co to porzucenie, ból, głód i pragnienie.

Z ulicy trafiły do schroniska, ale dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach zostały zabrane do domu tymczasowego, gdzie miały spokojnie czekać na nowe domy.

Jednak los okazał się jeszcze bardziej okrutny, jakby mało było tej psiej poniewierki, samotności, tego psiego cierpienia – maluchy dopadła parwowiroza, zwana psim tyfusem – straszna choroba, szczególnie niebezpieczna dla szczeniaków. Objawia się krwistymi biegunkami, wymiotami, które wreszcie doprowadzają do śmierci. Straciliśmy już dwa szczeniaki – Meliskę i Szałwię, reszta nadal walczy o życie.

Każde zwierzę chce czuć się bezpiecznie, każde chce żyć, być kochane. Te maluchy wiedzą, co mówi się o nadziei i nadal  tli się w nich marzenie o radosnym psim dzieciństwie bez głodu i bólu, o bezpiecznym domu, z którego nikt już ich nie wyrzuci, gdzie będą kochane, gdzie będą miały swoje prawa, bo są żywymi istotami.

Meliska i Szałwia już tego nie doczekają, ale Mini, Kenya, Tosia i Wiola mają szansę na wyzdrowienie, na lepsze życie, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc – pomóżcie nam ratować te maleństwa, bo sami nie damy rady.

Koszty leczenia parwowirozy są ogromne, potrzeba nam na leki, podkłady, pieluchy, środki czystości, preparaty odkażające, bo wirus parwowirozy jest jednym z najbardziej zaraźliwych. Za chwilę będziemy potrzebować dobrej karmy. 

Każda wpłata to szansa na lepsze dziś i jutro dla tych maluchów. Przesyłamy Wam pozdrowienia od maluchów i bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
17 zakończonych zbiórek
Wsparło 30 osób
650 zł (43,33%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość