Zbiórka środków na szczepienie psów dla Rodziny z 17 psami i 20 kotami

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2016

Zakończenie: 16 Stycznia 2016

3 tygodnie po zebraniu środków, wszystkie psiaki zostały zaszczepione  Oczywiście niektóre grymasiły podczas zastrzyków i weterynarz miał pełne ręce roboty, ale wszystko dobrze się skończyło. Pan weterynarz przyjechał do rodziny i na miejscu przeprowadził szczepienie – jesteśmy bardzo wdzięczni, bo wozić taką ekipę do gabinetu to byłoby co robić...

Jednak wszystko to nie miałoby miejsca, gdyby nie Wasze wsparcie finansowe! Ogromnie dziękujemy w imieniu rodziny, której pomogliście – dzięki Wam uwierzyli, że jeszcze są ludzie na świecie, którym nie jest obojętny los bliźnich i ich czworonogów. To wsparcie ich uskrzydliło, było widać, że uśmiech dawno nie gościł na ich twarzy, nie mogli na początku uwierzyć w tak bezinteresowną pomoc. :-)

Przekazaliśmy także rodzinie te miłe słowa skierowane w ich stronę od Darczyńców – Pani się nawet popłakała... ze szczęścia. Często odwiedzamy tę rodzinę, zawozimy im karmę, którą zbieramy wśród znajomych – psiaki zawsze są radosne, zadbane, pomimo takiej ich liczby w domu, nie ma miedzy nimi agresji – wszystko to dzięki spokojowi i bezpieczeństwu jakie mają w swoim domu.

Dziękujemy w imieniu rodziny za okazaną pomoc i wiarę w drugiego człowieka!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 8 osób
350 zł (100%)