Zdrowy kot to szczęśliwy kot. Szczepimy osierocone kocięta!

Zbiórka zakończona
Wsparło 68 osób
1 784,16 zł (74,34%)

Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2016

Zakończenie: 31 Maja 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pod krzakami, w ruinach opuszczonych domostw, w parkach i na ulicy znajdujemy malutkie, osierocone kociątka. Ratujemy je, leczymy, szczepimy i szukamy im dobrych domów, gdzie żyją długo i szczęśliwie.

Profilaktyka szczepień kotów jest bardzo ważna. Śmiało można stwierdzić, że niezbędna. Istnieją podstawowe szczepienia kotów, które chronią przed groźnymi chorobami.

Jakie są główne choroby przed którymi szczepimy małe kotki? Najistotniejsza jest ochrona przed kocim katarem (herpeswiroza oraz kaliciwiroza) i panleukopenią, czyli wirusem zakaźnego zapalenia jelit. Kociak może zachorować na te schorzenia nawet kiedy nie wychodzi z domu i nie styka się z osobnikami zarażonymi – wyjaśnia to, dlaczego szczepienia te nazywa się podstawowymi.

W ubiegłym roku uratowaliśmy ponad 200 kotów. Wszystkie zostały zaszczepione. Jednorazowy zakup szczepionek dla jednego kociaka to koszt około 70-80 zł, dlatego postanowiliśmy zamówić 60 szczepionek wysokiej jakości. Zbiorowe zamówienie umożliwia tańszy zakup – wówczas ich koszt to 40 zł za szczepionki dla jednego kociaka, czyli połowa ceny.

Prosimy Was o przekazanie chociażby kilku złotówek dla naszych kociaków. Odwdzięczą się wesołością spowodowaną dobrą kondycją. Zdrowy kot to szczęśliwy kot!

Organizator
0 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 68 osób
1 784,16 zł (74,34%)