Szczypka - ostatni ratunek dla suni

Wsparło 299 osób
9 704,50 zł (80,87%)

Rozpoczęcie: 2 Marca 2021

Zakończenie: 16 Marca 2021

Godzina: 23:59

#Szczypka

Możemy oficjalnie napisać, że Szczypka ma dom💪, wczoraj poznała swoją nową cudowną rodzinę.👪 Dołączy do suni, również owczarka, który również był w opłakanym stanie.

Ten pies wycierpiał się tak wiele, nawet nie chcemy pomyśleć, że Szczypki mogłoby już nie być z nami.😕

Szczypka to wiekowy pies, Pani doktor oceniła ją na ok. 14/15 lat, jesteśmy pewne , że Szczypka trafiła do najlepszego domu jakiego nie jeden pies mógłby sobie wymarzyć.❤ Wiemy , że ostatnie lata, spędzi w domu wypełnionym ciepłem , miłością, opieką.

Szczypkę adoptowali Państwo z ogromną wiedzą jak dalej leczyć, oraz opiekować się sunią. Ze świadomością adoptowali psa , który wymaga leczenia, oraz nakładu finansowego.
Przed Szczypką opieracje, sunia ma guzy na obydwu listwach mlecznych. Wymaga specjalistycznego żywienia.

Szczypka od wczoraj to Warszawianka😉, za cudowny dom dla Szczypki serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Domańskiemu, oraz jego żonie😘❤.

Dziękujemy💞 za to, że wiedząc ile Szczypka wymaga pracy, Państwo zaoferowaliście jej swoją miłość. Cudowni ludzie z dużą empatią do zwierząt.😘

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty dla Szczypki, tak naprawdę to dzięki Wam Sunia stanęła na nogi. To dzięki Wam jej życie stało się lepsze.

Dziękujemy❤

#Szczypka #niewyrzucaj #niekupujadoptuj

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
60 zakończonych zbiórek
Wsparło 299 osób
9 704,50 zł (80,87%)