Stawiamy na łapy samotną, zdeformowaną i cierpiącą Doll

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
650 zł (20,96%)

Rozpoczęcie: 4 Października 2020

Zakończenie: 10 Listopada 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zupełnie sama, na budowie. Tuli się do wszystkich. Szuka ciepła i miłości. W końcu  ktoś ją zauważa. Patrzy w jej piękne kocie oczy, daje  jeść, głaszcze. I daje nam znać o kotce, która  ledwo chodzi. Doll, taka zepsuta lalka - sfatygowana życiem i zdeformowana.

Natychmiast podejmujemy decyzję o leczeniu koteczki. Bez pomocy nie miała szans poradzić sobie z zagrożeniami. Nie była w stanie uciec przed psem, lisem czy zwyrodnialcem ani zdobyć pożywienia. I tak znalazła się u nas, dzięki chłopcom z budowy, którzy zadbali o bezpieczny transport (200 km) koteczki do naszej Fundacji. 

Już następnego dnia Doll czekała kolejna podróż, tym razem po zdrowie. 

Kicia została zbadana, wykonano kilka zdjęć RTG i usłyszeliśmy, że jest bardzo źle... 

Na zdjęciu miednicy widać stare złamania w kilku miejscach, w lewym stawie biodrowym odklejenie główki stawowej i przebudowaną szyjkę.

Prawej rzepki nie dało się zlokalizować i dopiero po wykonaniu dodatkowego zdjęcia widać ją w okolicy podkolanowej!

Na karcie mamy wstępny opis, dokładniejsze badanie ze względu na towarzyszący badaniu ból, musiało zostać wykonane w znieczuleniu.

Doll została w szpitalu. Po wykonanych badaniach już wiemy, że  czeka ją kilka zabiegów operacyjnych. Zabiegi ortopedyczne, pobyt w szpitalu i rehabilitacja to dla fundacji ogromny wydatek. Ale czy zdrowie i szczęście Doll ma cenę? Ta zwykła - niezwykła  koteczka, bardzo poruszyła nasze serca. Chcielibyśmy, aby Wasze serca też mocniej zabiły. To jak? Postawimy kicie na łapy?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
36 zakończonych zbiórek
Wsparło 28 osób
650 zł (20,96%)