Temple - od przerażenia do życia

Wsparło 27 osób
1 000 zł (20%)
Brakuje jeszcze 4 000 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Listopada 2022

Zakończenie: 3 Lutego 2023

Godzina: 23:59

Oglądasz w schronisku 500 psów, wychodzisz i w głowie masz tę jedną myśl: Rudego trzeba wyciągnąć natychmiast. Ten rudy to Temple.

Spędził w schronisku ponad cztery lata. Cztery lata przerażenia. Wyciągnięcie go z kojca i zapakowanie do samochodu nie było zajęciem ani łatwym, ani przyjemnym. Temple uciekał w panice, padał na ziemię, zrywał się i znowu uciekał, uderzał o ściany. Była to jednak  jedyna droga do nowego życia. 

Po przyjeździe do Ducha dostał kilka dni zupełnego spokoju na specjalnym wybiegu, żeby oswoił się z nową sytuacją i miejscem. Przy okazji mógł z odległości obserwować życie innych psów i uczyć się od nowa, na czym ono polega.

Potem przyszedł czas na zapięcie linki i próba wyprowadzenia go na spacer. I tu znowu pojawiło się przerażenie i panika. Człowiek, linka, kontrola - tego Temple boi się najbardziej. Jednak pomoc i uprzejmość innych psów oraz ciekawość nowego świata sprawiły, że Temple w ciągu zaledwie kilku dni stał się zupełnie innym psem. Zaczął odkrywać przyjemności i czerpać z nich radość.

Przyjaciele, teraz prosimy Was o wsparcie Temple i jego nowego życia w Fundacji "Duch Leona", żeby już nigdy nie stracił wiary człowieka. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
19 aktualnych zbiórek
153 zakończone zbiórki
Wsparło 27 osób
1 000 zł (20%)
Brakuje jeszcze 4 000 zł
Adopcje