Tik tak, czas ucieka...

Wsparło 31 osób
845 zł (14,08%)
Brakuje jeszcze 5 154 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Września 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

Tik tak czas ucieka... Wiejskie psy. Jak je uchronić od ciosu siekierą, utopienia lub powieszenia na łańcuchu? Jak pomóc?

Wrażliwe na los zwierząt osoby zgłaszają nam potrzebę kontroli dobrostanu psa. Jesteśmy na miejscu. Oprócz zgłoszonego dorosłego samca, na miejscu ujawniamy również umęczoną sukę uwiązaną przy budzie i jej kolejny miot szczeniąt. Rodzi co cieczkę - ta sama historia dwa razy do roku od kilku lat.


Chcemy je ratować, ale nie mamy domów tymczasowych ani stałych. Ich życie jest zagrożone. Pomóc możesz właśnie Ty! Wystarczy dobrze ogrodzona posesja i być może Twoje podwórko uratuje choć jedno życie. Szczytem marzeń będzie zabranie chociażby maluchów do warunków domowych.


Ratujemy życie 6 psów! Dorosły samiec już przebywa w klinice, pilnie poszukuje domu tymczasowego. Spójrz w te oczy i powiedz głośno, że zdążymy im pomóc!


Sześć oczekujących pomocy istnień i koszty pobytu w klinice, leczenia, profilaktyki, utrzymania, oznakowania oraz kastracji dorosłych zwierząt będą olbrzymie. Wierzymy, że dzięki nawet symbolicznym wpłatom uda nam się uratować całą psią rodzinę. Będziemy wdzięczni za każdy grosz i za każdą pomoc! 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 31 osób
845 zł (14,08%)
Brakuje jeszcze 5 154 zł
Wesprzyj