Koncentrator tlenu dla królików

Zbiórka zakończona
Wsparło 46 osób
2 075 zł (103,75%)

Rozpoczęcie: 20 Października 2021

Zakończenie: 24 Października 2021

Godzina: 02:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zbiórkę utworzyliśmy na koncentrator tlenu, który pomoże nam skuteczniej pomagać królikom, które trafiają do nas w ciężkim stanie. O potrzebie zakupu takiego sprzętu myśleliśmy od dłuższego czasu, ale pojawienie się Tościka utwierdziło nas w przekonaniu o tym, że go potrzebujemy.

Tlenoterapia pomaga królikom z niewydolnością oddechową oraz z niewydolnością sercowo-naczyniową. Terapia tlenem jest pomocna w leczeniu zapalenia płuc, ale także u królików z problemami kardiologicznymi. 

Koncentrator tlenu będzie używany w sytuacjach, kiedy królik będzie wymagał codziennej lub też nocnej terapii, kiedy lecznice są zamknięte lub aby oszczędzić królikowi stresu związanego z codziennymi podróżami do weterynarza.

Tościk jest doskonałym przykładem tego jak bardzo potrzebujemy tego urządzenia. Po dniu spędzonym w lecznicy pod tlenem poczuł się lepiej, niestety po powrocie do naszego domu tymczasowego oddech znów się pogorszył.

Chcemy kupić jedno urządzenie, które w razie potrzeby będzie trafiać naszych podopiecznych, którzy będą potrzebowali wsparcia leczenia tlenem. Koszt przenośnego koncentratora tlenu jest wysoki - wynosi około 2000 zł, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Wsparło 46 osób
2 075 zł (103,75%)