Na hotelik i behawiorystę dla pokrzywdzonego przez los malca

Zbiórka zakończona
Wsparło 175 osób
1 202,69 zł (100,22%)

Rozpoczęcie: 22 Listopada 2017

Zakończenie: 19 Lutego 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pekińczyk - niewielki piesek, często traktowany jako kanapowiec, w głębi duszy jest dumnym pieskiem o bardzo konkretnym charakterze. Jeśli od małego nie będzie odpowiednio traktowany kończy z różnymi problemami, psychicznymi i behawioralnymi. Wiele takich zaniedbanych malców trafia do naszej fundacji, gdzie poświęcamy czasem bardzo dużo czasu i pracy, aby doprowadzić je do adoptowalnego stanu.

Czasem jednak trafi się psiak tak pokrzywdzony przez los, że nie umiemy sami go przekonać do ponownego zaufania ludziom. Wtedy sięgamy po pomoc specjalistów - behawiorystów. 

W takim właśnie hoteliku-domu pod oiem behawiorysty przebywa już od roku nasz Toffik. Maluch powolutku się przyzwyczaja do życia z człowiekiem, jednak jego zdecydowany charakter i wybredne podejście do ludzi nie ułatwiają znalezienia domu. Nie poddajemy się jednak i nadal wierzymy, że ten radosny chłopiec odzyska spokój i znajdzie swoją docelową przystań!!

Do tej pory jednak musimy opłacać jego pobyt u behawiorysty - co nawet przy fundacyjnych, grzecznościowych, zniżkach jest dla nas niemałym wydatkiem. Kwota 1200 zł pozwoli opłacić aż 3 miesiące pobytu Toffika w miejscu, w którym się otwiera na ludzi i uczy psiej radości.

Bardzo prosimy o pomoc dla tego - coraz bardziej rokującego - chłopca! Dzięki Waszej pomocy ma szansę na odzyskanie równowagi psychicznej, dzięki pracy ze specjalistą, oraz, w przyszłości, na dobry dom u akceptujących jego ewentualne problemy adaptacyjne opiekunów. Pomóżcie nam mu pomóc!

Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
260 zakończonych zbiórek
Wsparło 175 osób
1 202,69 zł (100,22%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość