Toko, Toko

4 dni do końca
Wsparło 15 osób
210,50 zł (7,01%)
Brakuje jeszcze 2 789,50 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 28 Lutego 2023

Zakończenie: 5 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Toko, Toko w duchu spoko, ale… marzenia o własnym domu wciąż łapią Toko w momentach, kiedy akurat ma chwilę dla siebie. 

Kiedyś taki dom miała. Jej historia rozpoczęła się dosyć szczęśliwie. Bezdzietna para postanowiła kupić sobie szczeniaczka. Niestety, decyzja podjęta zbyt pochopnie. Rozstanie, Pani się wyprowadziła, Pan ciągle w rozjazdach, a Toko sama na podwórku, oblizując się smakiem przeszłości i nadziei na lepsze jutro.

Karmiona sporadycznie, kiedy Pan akurat przyjeżdżał. O zabezpieczeniu przeciw kleszczom, odrobaczaniu czy szczepieniom nie było mowy. W końcu zaczęła przeskakiwać ogrodzenie i uciekać, a Pan postanowił szybko pozbyć się problemu i oddać ją do schroniska. Ostatecznie Toko trafiła bezpośrednio  do Ducha.

Toko jest młodą azjatką o niesamowitej urodzie, atletycznej sprawności, oraz wyjątkowym charakterze. Jest szalenie inteligentna. Uwielbia spacery, zabawy, dobre jedzenie, i nieprzerwany sen. Ludzie, jak ona śpi… jej pozycje mogą przyprawić o zawrót głowy światowych akrobatów. Wyobraźcie sobie taki obraz – dzieci już śpią, Wy oglądacie film z kieliszkiem wina w ręce, spoglądając kątem oka na Toko, która wyleguje się przed kominkiem. Uśmiechacie się do siebie, bo taki widok nawet po raz setny zmusza kąciki ust do uniesienia się w górę.

Właśnie tego szuka Toko, a póki tego nie ma potrzebuje wsparcia finansowego, ponieważ jak każdy młody pies musi jeść, dbać o zdrowie, oraz doświadczać. To wszystko dzięki Waszemu wsparciu. Zapewnia jej Fundacja Duch Leona. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
45 aktualnych zbiórek
148 zakończonych zbiórek
4 dni do końca
Wsparło 15 osób
210,50 zł (7,01%)
Brakuje jeszcze 2 789,50 zł
Adopcje