Całe życie pomagamy, teraz my potrzebujemy pomocy!

Wsparło 61 osób
1 664 zł (16,64%)
Brakuje jeszcze 8 336 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Lutego 2021

Zakończenie: 1 Stycznia 2023

Za każdym razem, kiedy myślimy, że ludzka świadomość na temat zwierząt rośnie w społeczeństwie, przychodzi taka interwencja, kiedy opadają nam nie tylko ręce.

Czy to w ogóle mieści się w głowie, że w XXI wieku, kiedy wszędzie się tyle mówi o tym, jak powinno się utrzymywać zwierzaki, niektórzy ludzie nadal nie widzą nic złego w trzymaniu psa na 1,5-metrowym łańcuchu od zeszłego lata, bez żadnej budy, a na obiadek serwują mu jakże pożywne zlewki z całego dnia...

Po co ludziom psy, skoro nie chcą zapewnić im absolutnie żadnego minimum do godnego życia? Takich interwencji mamy dziesiątki.

Czasem ciężko jest przejść obok takich zwierząt bez żadnych emocji. Szczególnie wtedy, gdy skołtuniona kulka, niemal wisząca na krótkim łańcuchu, błagalnie wlepia swój wzrok w człowieka, szukając w nim pomocy i nadziei na lepsze jutro.

A my wiemy, że musimy pomóc, bo to nasz obowiązek, nasza pasja, nasza miłość. Ale z tyłu głowy zapala się lampka co dalej? Bo przecież konto jest puste. A trzeba koniecznie odwiedzić weterynarza. Zapewnić pełną diagnostykę i ewentualne leczenie.

Często żywienie psiaka też musi być specjalistyczne, po latach zaniedbań i niedoborów składników odżywczych. A potem musi znaleźć ciepły kąt, by w końcu uwierzyć, że życie może być piękne.

Fajnie, jak znajdują się dobre dusze, które przygarną takie psie nieszczęście choćby na tymczas. Niestety większość z nich trafia do hotelików, gdzie opieka jest cudowna, ale koszty dają nam nieźle po kieszeni. Jest zima i są mrozy, których dawno nie mieliśmy. Wiele zaniedbanych zwierząt czeka na nasz ratunek.

A my za chwilę nie będziemy mogli ich zabrać do nowego, lepszego świata, bo kończą nam się pieniądze. Oczywiście nie poddajemy się. Chcemy pomagać i będziemy to robić za wszelką cenę!

Musimy jednak prosić Was o wsparcie. Choćby po jednej złotówce od każdego.

Jedna mała moneta wrzucona do studni z dobrymi uczynkami. To właśnie dzięki Twojej złotówce życie niejednego psa może zacząć się od nowa. Prosimy, pomóż zakończyć nam ich cierpienie! Ty tego nie odczujesz, a dla nich może zmienić się cały świat!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
12 zakończonych zbiórek
Wsparło 61 osób
1 664 zł (16,64%)
Brakuje jeszcze 8 336 zł
Wesprzyj