Czekało je ciche umieranie...

Zbiórka zakończona
Wsparło 76 osób
2 450 zł (81,66%)

Rozpoczęcie: 14 Października 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
02 Listopada 2020, 13:20
Zosię czeka mastektomia!

Zosia w domu tymczasowym powoli odzyskuje spokój.Jutro przed  Zosią ważny dzień! Prosimy o kciuki,bo Zosia  czeka mastektomia. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

15 Października 2020, 18:42
Zosia była ponownie w lecznicy!

 Zosi  miała wykonane 3 zdjęcia RTG klatki piersiowej oraz badanie echokardiograficzne serca.

Historia Zosi, jakich wiele. Tak bytują psy na wsi...

Gdyby nie telefon, nikt by się o niej nie dowiedział. Była słodką kulką, która została oddana w "dobre ręce". Mieszkała w ciasnym prześwicie między domem a ogrodzeniem razem ze współbratem niedoli - psem, z którym regularnie zachodziła w ciążę.

Latami rodziła, szczeniaki były oddawane w kolejne "dobre ręce" lub po prostu zabijane. Dwa z nich zostały z nią, więc w tym ciasnym czymś, nazywanym przez właścicielkę kojcem, zamknięte zostały 4 psy. Bez budy, bez wody, sporadycznie karmione odpadkami ze stoły pańskiego.

Aby nie mogły się podkopać, właścicielka wysypywała szkło. Po telefonie, z którego dowiedzieliśmy się o złym traktowaniu psów, natychmiast udaliśmy się na miejsce. Udało nam się odebrać Zosię, bo ona była w najgorszym stanie.

Zosia ma w tej chwili ponad 12 lat, jej stan zdrowia to ruina. Po wielu porodach, latach zaniedbań, nieleczenia Zosia ma guzy na obu listwach mlecznych oraz przerzuty w okolicach płuc. Potrzebuje diagnostyki, leczenia i opieki.

W drugiej kolejności musimy zająć się pozostałymi trzema psami z tego podwórka. Wszystkie nie są kastrowane i nigdy nie były u weterynarza. Potrzebujemy wsparcia na ich badania i zabiegi kastracji. To są trzy psy, więc koszty będą potrójne. Na koniec będziemy szukać domków dla całej czwórki.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
15 aktualnych zbiórek
114 zakończonych zbiórek
Wsparło 76 osób
2 450 zł (81,66%)