Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Augustowie

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Augustowie
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Małgorzata Kuklińska

E-mail toz.augustow@wp.pl

Telefon 505170602

Lokalizacja Augustów, podlaskie

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Augustowie reaguje na zgłoszenia od społeczeństwa odnośnie aktów przemocy wobec zwierząt. Nasza pomoc jest możliwa tylko dzięki wpłatom od darczyńców, nie jesteśmy finansowani z budżetu państwa.  Prowadzimy akcję zapobiegającą bezdomności zwierząt, co roku kastrujemy i sterylizujemy wiele bezdomnych kotów, co w znaczący sposób mniejsza ich ilość. Potrzebujemy też osób, które byłyby w stanie zapewnić zwierzętom z interwencji chociażby domy tymczasowe, oraz wolontariuszy. Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt, jeśli kochasz zwierzęta a nie możesz im pomóc zabierając je do domu, przekaż nam chociaż jeden procent swojego podatku, dzięki temu chociaż jeden mały brzuszek zostanie nakarmiony.

Jesteśmy niewielką grupę osób, która swoją działalnością chce poprawić sytuację bezdomnych zwierząt w Augustowie i okolicach.  Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.
Członkowie naszego oddziału działają charytatywnie, co jest równoznaczne z tym, że za naszą działalność nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

Pomogli

Ładuję...