Ogromny ból i kalectwo u młodej kotki... To nie jest sprawiedliwe!

13 dni do końca
Wsparło 8 osób
320 zł (49,23%)
Brakuje jeszcze 330 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Listopada 2019

Zakończenie: 20 Grudnia 2019

Trójłapka – malutka czarnulka ze wsi. To była słoneczna październikowa sobota i nic nie zapowiadało tragedii… Byłam akurat u sąsiada na wsi za Gdańskiem, gdzie pomagam w karmieniu i kastracji kotów.

Kiedy podjechałam pod dom, gospodarz od razu wyszedł niosąc na rękach małą koteczkę (ok. 12 tyg.). Postawił ją na ziemi, żeby pokazać, że mała ma jakiś problem z łapką. Malutka rzeczywiście trzymała ją w górze i płakała. „Jejku, żeby tylko nie była złamana” – pomyślałam. Zabrałam kicię do dyżurnego weterynarza w Gdańsku, gdzie zrobiono zdjęcie i podano małej antybiotyk. Na szczęście złamania nie było, zabrałam malutką do domu, bo trzeba było jej regularnie podawać leki.

Ale w niedzielę przyszedł kryzys. Łapka puchła coraz bardziej. W poniedziałek rano pojechałam do lecznicy a tam diagnoza była zatrważająca - kicia miała uszkodzona naczynia krwionośne i wdała się martwica. Łapki niestety nie można było już uratować… Od razu kotka trafiła na stół i już nie ma łapki  :(

Chciałaby gorąco Państwa prosić o drobne wpłaty na pokrycie kosztów operacji. Wierzę, że razem uda nam się spłacić dług. To kocie dziecko. Bardzo Was proszę w jej imieniu o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
285 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparło 8 osób
320 zł (49,23%)
Brakuje jeszcze 330 zł
Wesprzyj