Tuptuś - mały, schorowany dziadunio. Staruszek znaleziony w złym stanie czeka na Wasze serce!

Zbiórka zakończona
Wsparło 321 osób
3 459,56 zł (69,19%)

Rozpoczęcie: 15 Grudnia 2018

Zakończenie: 13 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Tak jak większości znalezionych na ulicy piesków, nie znamy historii Tuptusia. Wiemy jedynie, że pewnego zimnego wieczora stanął na drodze Marleny z prośbą o pomoc, zziębnięty, wygłodzony, chory. A ona mu tej pomocy nie odmówiła.

Ten 3 kg staruszek był tak wdzięczny za kawałek ciepłego koca i poduszki, że nie ruszył się z miejsca przez kilka godzin. Marlena zabrała malca do siebie, nakarmiła, zaopiekowała się i napisała o nim w mediach społecznościowych. I takim oto sposobem Tuptuś trafił do naszego Staruszkowego Stadka. Z tego miejsca chcemy podziękować Marlenie za jej piękne serce. Jesteś wyjątkowa, i już na zawsze taka pozostań.

Cieszymy się ogromnie, że Tuptuś jest z nami, bo to wyjątkowo uroczy dziadunio. Mimo swojego wieku, chorób i najpewniej niełatwego życia, to radosny, kochający pies.

Malec nie widzi na jedno oko, a w jego pyszczku zamiast ząbków zgnilizna. Choruje też na epilepsję, którą oczywiście będziemy leczyć. Jesteśmy już po wizycie u lekarza weterynarii, dostał leki na 10 dni. Gdy jego stan się polepszy, zrobimy porządek z ząbkami. Później pomyślimy o kastracji.

Mamy nadzieję, że odnajdzie się wśród gromady naszych babulek i dziaduniów, że pokocha nas tak, jak my pokochaliśmy jego. Obiecujemy dbać o niego, najlepiej jak potrafimy. Obiecujemy kochać, hołubić, pielęgnować… Kochamy te stare, przez nikogo niechciane „wyrzutki”, taka nasza misja i staramy się wypełniać ją w 100%.

Nie ukrywamy, że liczymy na Waszą pomoc. Nie nalegamy, nie błagamy, odwołujemy się do Waszej empatii i ogromnych kochających serc.

Za każde wsparcie, finansowe lub rzeczowe, będziemy my i nasz Tuptuś ogromnie wdzięczne. Tuptuś również :)

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
84 zakończone zbiórki
Wsparło 321 osób
3 459,56 zł (69,19%)