Tygrysek dziadunio też chce żyć...

do końca
Wsparło 15 osób
420 zł (70%)
Brakuje jeszcze 180 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Lutego 2020

Zakończenie: 28 Lutego 2020

24 Lutego 2020, 17:58
DO SZCZĘŚCIA STARSZEGO TYGRYSKA BRAKUJE JUŻ TAK NIEWIELE 

A jednak trzeba go wyleczyć do końca.
Trzeba mu pomóc, bo tuż za rogiem czeka wymarzony dom❤️
Już miał do niego iść, ale okazało się, że wycieńczony wcześniejszym życiem kocurek, poddany później zabiegowi kastracji i wyrywania ząbków padł ofiarą bakterii przewodu pokarmowego.
Jego pobyt w lecznicy wydłużył się więc o prawie miesiąc. Przyjmuje antybiotyk. Dodatkowo leczymy jego skórę po inwazji pcheł.
Dostaje preparat na wzmocnienie i na skórę. Jest smutny, bo nie może wychodzić, klatki, żeby nie zarazić innych.
Codziennie mu jednak powtarzamy, że już za chwilę zmieni się jego życie, że czeka na niego ciepły domek, kochana Pani i Srebrna Misia, bo z nią zamieszka.
Musi być jednak zupełnie zdrowy.

Prosimy, podaruj Tygryskowi nawet najmniejszą kwotę, bo ona przybliża go do domu. Jeden człowiek go wyrzucił, inni ludzie go uratują.

Jestem Tygrysek dziadunio i proszę, żebyś podarował mi szansę. Wystarczy tak niewiele, żeby odmienić moje życie. A może jednak wiele? Mówią na mnie Tygrysek, chociaż taki ze mnie marny Tygrysek, z bardzo chorymi ząbkami. Nie mogę przez nie jeść i cierpię. Wyniki mam anemiczne, chociaż na szczęście nerki w normie. Jestem słaby, mam nadżerkę, bardzo się ślinie i mnie boli. Muszę zostać poddany leczeniu, najpierw wzmocnieniu, żebym wytrzymał zabieg usuwania ząbków i kastrację.

Nie mam nic oprócz nadziei, że nie bez przyczyny dobra Pani uratowała mnie, zabrała z sobą kiedy do niej podszedłem resztkami sił i poprosiłem o pomoc po kociemu. Zrozumiała, bo słuchała sercem. Może więc i Ty popatrzysz na mnie sercem i dorzucisz złotóweczkę - na dziadunia, który może jeszcze być dzięki Tobie prawdziwym Tygryskiem, szczęśliwym i kochanym.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
289 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 15 osób
420 zł (70%)
Brakuje jeszcze 180 zł
Wesprzyj