Psy z tymczasków

Zbiórka zakończona
Wsparło 99 osób
1 560,96 zł (86,72%)

Rozpoczęcie: 17 Marca 2018

Zakończenie: 17 Czerwca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

[Aktualizacja 24.03.2018]

Przybywa psów. Zaniedbanych, zarobaczonych. Praca nie do przerobienia!

Potrzebne preparaty przeciwkleszczowe, tabletki na robaki, szczepienia.  To wszystko dla kilkudziesięciu psów!

Los wiejskiego, niechcianego psa jest trudny. Przyczepiony całe życie do budy albo żyjący bez opieki, gdzie popadnie. Kończy życie pod kołami samochodu albo zamarznięty pod płotem.

Niektórym się udaje i od losu dostają dom tymczasowy u Sławka. Marzeny, Joli... Osób, które mają ogromne serca, ale same nie dadzą rady! Założyliśmy tę zbiórkę z myślą o pomocy w zakupie karmy, ochrony przeciwapasożytniczej, szczepień i innych potrzebnych rzeczy...

To są psy zabrane z pola, drogi, złych warunków w okolicach Radzymina i Wyszkowa. Pomagamy również psom, które mają jechać do gminnych schronisk, gdzie jest przepełnienie.

Te psy trafiają zaniedbane, niedożywione, bojące się człowieka. Osoby, które podarowały im domy tymczasowe, dają im nadzieję na spotkanie ludzi, którzy je pokochają i przygarną pod swój dach. To ciężka praca. Dlaczego to robią, zamiast wygodnie spędzać czas? Bo są dobrymi ludźmi, bo nie są obojętni, bo nie czekają aż ktoś pomoże tylko sami pomagają!

Psy , które widzicie czekają na domy. Ale zanim to nastąpi muszą być leczone i karmione.

Z pieniędzy, jakie im podarujecie, zostanie kupione to, czego potrzebują najbardziej - głownie mokra karma, której bardzo nam brakuje.  

Jeśli podziwasz takich ludzi, jak Sławek , Marzenka i Jola ale nie masz czasu by pomóc bezdomnym zwierzętom, możesz to zrobić wspierając naszą zbiórkę! Każdy może być dobrym człowiekiem. Czasami to nie kosztuje wiele! Dziękujemy za zrozumienie :)

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
69 zakończonych zbiórek
Wsparło 99 osób
1 560,96 zł (86,72%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość