Psy z tymczasków

Big 312160fc 66f9 4445 8a44 ceb149a42e55
Wsparły 92 osoby
1 536 zł (85,33%)
Brakuje jeszcze 264 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 17 Marca 2018

Zakończenie: 17 Czerwca 2018

[Aktualizacja 24.03.2018]

Przybywa psów. Zaniedbanych, zarobaczonych. Praca nie do przerobienia!

Potrzebne preparaty przeciwkleszczowe, tabletki na robaki, szczepienia.  To wszystko dla kilkudziesięciu psów!

Los wiejskiego, niechcianego psa jest trudny. Przyczepiony całe życie do budy albo żyjący bez opieki, gdzie popadnie. Kończy życie pod kołami samochodu albo zamarznięty pod płotem.

Niektórym się udaje i od losu dostają dom tymczasowy u Sławka. Marzeny, Joli... Osób, które mają ogromne serca, ale same nie dadzą rady! Założyliśmy tę zbiórkę z myślą o pomocy w zakupie karmy, ochrony przeciwapasożytniczej, szczepień i innych potrzebnych rzeczy...

To są psy zabrane z pola, drogi, złych warunków w okolicach Radzymina i Wyszkowa. Pomagamy również psom, które mają jechać do gminnych schronisk, gdzie jest przepełnienie.

Te psy trafiają zaniedbane, niedożywione, bojące się człowieka. Osoby, które podarowały im domy tymczasowe, dają im nadzieję na spotkanie ludzi, którzy je pokochają i przygarną pod swój dach. To ciężka praca. Dlaczego to robią, zamiast wygodnie spędzać czas? Bo są dobrymi ludźmi, bo nie są obojętni, bo nie czekają aż ktoś pomoże tylko sami pomagają!

Psy , które widzicie czekają na domy. Ale zanim to nastąpi muszą być leczone i karmione.

Z pieniędzy, jakie im podarujecie, zostanie kupione to, czego potrzebują najbardziej - głownie mokra karma, której bardzo nam brakuje.  

Jeśli podziwasz takich ludzi, jak Sławek , Marzenka i Jola ale nie masz czasu by pomóc bezdomnym zwierzętom, możesz to zrobić wspierając naszą zbiórkę! Każdy może być dobrym człowiekiem. Czasami to nie kosztuje wiele! Dziękujemy za zrozumienie :)

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
37 zakończonych zbiórek
Wsparły 92 osoby
1 536 zł (85,33%)
Brakuje jeszcze 264 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość