Pomóż nakarmić nasze koty w domu tymczasowym

Wsparły 2 osoby
30 zł (3%)
Brakuje jeszcze 970 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Września 2022

Zakończenie: 23 Października 2022

Godzina: 19:00

W jednym z naszych domów tymczasowych mieszka aktualnie 5 kotów: Artur, Merlin, Wierzba, Malesiu i Iskierka, każdy z własną historią, czekający na dzień, w którym ktoś otworzy dla niego swoje serce... Zanim to się stanie, potrzebujemy Waszego wsparcia, bez którego nie jesteśmy w stanie nakarmić ich brzuszków.

Iskierka jest u nas najkrócej. Przyjęłyśmy ją, mimo tego, że nasz dom tymczasowy jest przepełniony. Iskra została potrącona przez samochód, przeszła operację złamanej łapki, a teraz potrzebuje co najmniej 6 tygodni rekowalescencji. Ma zaledwie około pół roku! 

Artur to jeszcze dziecko. Dziecko, które znalazłyśmy w krzakach, w samym środku miasta. 

To Malesiu (po lewej) i Merlin (po prawej) - dwie kocie sieroty, które połączyła wyjątkowa więź. Merlin, jak starszy brat, bawi się, opiekuje i troszczy o Malesia.

Wierzba to przemiła i przepiękna koteczka, z wyjątkowymi zielonymi oczami. Na stały dom czeka już od kilku miesięcy, niestety na razie nie widać żadnego w pobliżu...

Potrzebujemy Waszego wsparcia, by zapewnić karmę i żwirek dla naszych tymczasów. Bardzo prosimy o wpłaty. Każda, nawet symboliczna darowizna, wiele znaczy dla nas, a przede wszystkich dla naszych kotków! 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 2 osoby
30 zł (3%)
Brakuje jeszcze 970 zł
Adopcje