Piwniczne koty - dla jednych śmieci, dla nas żywe stworzenia...

PILNE!
1 dzień do końca
Wsparło 37 osób
1 015 zł (56,38%)
Brakuje jeszcze 785 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 15 Września 2020

Zakończenie: 23 Września 2020

Nie wiemy, od czego zacząć. Jak to napisać... Jesteśmy załamani! Kolejne 7 kotów na pokładzie... Mamy ogromne długi, a nasze zbiórki stoją w miejscu!

Adopcje również od kilku miesięcy nie idą, domy tymczasowe "zapchane" po korek, faktury nieopłacone. Tak ciężko jeszcze nie było... Ale do rzeczy.

Dwa dni borykaliśmy się z tą decyzją, mieliśmy nadzieję, że jakaś inna organizacja im pomoże, ale niestety tak się nie stało... Znalazła się za to osoba, która zgodziła się pomóc prywatnie - tak oto cudem znalazł się dom tymczasowy, a z racji tego, iż ta rodzinka była w ogromnym niebezpieczeństwie nie zastanawialiśmy się chwili dłużej i podjęliśmy decyzję, że pomożemy maluchom. Ale nie wzięliśmy pod uwagę tego, kto pomoże nam...

W ciągu ostatnich dni pod naszą opiekę trafiło 7 kotów zabranych z osiedlowej piwnicy. Jak widać na poniższym zdjęciu, warunki miały tam bardzo dobre, ale nasilające się protesty sąsiadów mogły doprowadzić do tragedii... Trzeba było działać szybko!

Kocia rodzina jest już bezpieczna. Przed nami wizyta u weterynarza (słychać kichanie u maluszków), mamy nadzieję, że to nie początek kociego kataru.

Przed nami oczywiście:
- odrobaczenie
- odpchlenie
- szczepienia
- testy fiv/felv
- sterylizacja dorosłej kotki

Ponadto:
- karma (dla dorosłej kotki)
- karma/startery (dla maluszków)
- żwirek
- podkłady

To są ogromne koszty! Bez wsparcia nie damy rady! Bardzo prosimy, pomóżcie nam...

Sekcja Chełm

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
369 zakończonych zbiórek
1 dzień do końca
Wsparło 37 osób
1 015 zł (56,38%)
Brakuje jeszcze 785 zł
Wesprzyj