Uratuj nas.... prosimy!

Zbiórka zakończona
Wsparły 22 osoby
902 zł (56,37%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 26 Maja 2023

Zakończenie: 1 Czerwca 2023

Godzina: 01:19

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
01 Czerwca 2023, 01:18
psiaki dojechały

Sprinter pozdrawia z domu w Gdańsku!

Kochani! Takiej sytuacji jeszcze nie mieliśmy ;) Jak wiecie, naszych psiaków jechało 8 ale dziewczyny z Rozmerdanego Rancza zabrały pasażerkę, która wypatrywała transportu do Stargardu. Suczka Polly uzbierała na swój bilet do domu aż 800 zł i za całą tę kwotę kupiła paliwo.

opis znajduje się tutaj: (https://www.facebook.com/kociaczkowyzawrotglowy/posts/pfbid02bkxe4KkATebuNJ1YothAcgNXcQGN3LZbT9r5ePA1aYxXwoArVTbgcXYorobWuEvHl)

Tym sposobem, nam zostalo opłacić jedną fakturę za paliwo oraz przejazdy autostradami - faktury w załączniku do zbiórki.

Zamykamy więc zbiórkę :) Skontaktujemy się z fundacjami, które wzięły maluchy pod swoje skrzydła i wspólnie ustalimy co kupić dla psiaków za pozostałą kwotę.

Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy nas wspieracie!

Wolontariusze mówią, że ciężko teraz o dom, mają rację... tutaj na Podkarpaciu nikt nas nie chce, adopcje stoją więc podobno mamy szczęście, że ktoś nas wypatrzył na drugim końcu Polski.

Pewnie mają rację, ale ciotki muszą pokonać prawie 2000 km...  Mielec - Gdynia - Gdańsk- Szczecin....  sami widzicie... nie będzie łatwo.

Zbieramy na paliwo i opłaty na autostradzie, w sumie może nas pojechać 8 psów: my cztery, Roszpunka, Luna i Rubin oraz Sprinter. Czyli każdy z nas musi uzbierać 200 zł bo  potrzebujemy 1600 złotych, ciotki mówią, że to bardzo dużo. No to my już nie wiemy, czy się uda... na wszelki wypadek walizki mamy spakowane. No i tak tu stoimy przed Wami i żebrzemy o szansę na Dom...

Ten wyjazd to szansa, że przestaniemy sie bać

Błagamy... Mamy tylko Was

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
34 zakończone zbiórki
Wsparły 22 osoby
902 zł (56,37%)
Adopcje