Uratujmy Miasto Kotów!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 549 osób
60 582 zł (100,97%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Grudnia 2019

Zakończenie: 29 Października 2021

Godzina: 02:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Działamy na rzecz kotów ponad sześć lat. Czy rok 2019 będzie naszym ostatnim? Czy będziemy w maju obchodzić siódmą rocznicę powstania? Obecnie nie znamy odpowiedzi na te pytania.

Zastanawiamy się, co mogliśmy zrobić inaczej, komuś mogliśmy odmówić pomocy... Czy powinniśmy odpuścić, kiedy dostaliśmy telefon o przejechanej kotce? Gdy dowiedzieliśmy się o gnijącym za życia kocurze? A może kiedy usłyszeliśmy o kocie, który powoli umiera z głodu, bo jest zbyt słaby, by jeść samodzielnie?

Nie byliśmy jednak wstanie odwrócić wzroku i teraz musimy zmierzyć się z konsekwencjami naszej "nieodpowiedzialności".

Nie jesteśmy dużą kocią fundacją, a na dodatek JEDYNĄ w naszym mieście. Codziennie przekonujemy się, że te kilkanaście osób to kropla w morzu potrzeb dla ponad 60-tysięcznego miasta i okolicznych miejscowości, ale robimy, co możemy. Jeżeli znikniemy karmiciele, koty, a czasem inne potrzebujące zwierzęta stracą szansę na pomoc.


Dlatego prosimy o wsparcie, nie ze względu na nas, ale na naszych obecnych i przyszłych podopiecznych.Istniejemy dzięki ludziom dobrej woli, którzy wielokrotnie pokazali, jak wielkie mają serca. Wierzymy, że i tym razem znajdą się osoby, które dorzucą nawet symboliczną złotówkę i pomogą w naszej walce o przetrwanie, o możliwość kontynuowania pomocy dla bezimiennych zwierzaków.


Kochani, dziękujemy każdemu, kto docenia nasze starania. Każdemu, dla kogo los bezpańskich kotów jest ważny. Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
140 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 549 osób
60 582 zł (100,97%)
Adopcje