Uratuj od bezdomności! Akcja sterylizacja!

12 dni do końca
Wsparło 13 osób
284 zł (2,84%)
Brakuje jeszcze 9 716 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Lipca 2021

Zakończenie: 30 Września 2021

18 Sierpnia 2021, 15:58
Kolejna faktura :(

Otrzymaliśmy kolejną fakturkę za wykonanie sterylizacji i kastracji zwierząt :( Bardzo prosimy o pomoc w jej opłaceniu :( Nie mamy jak pomagać dalej :(

Jednym z głównych celów naszej organizacji jest walka z bezdomnością zwierząt! Praktyka i doświadczenie pokazuje, że najbardziej skutecznym sposobem na walkę z bezdomnością, a tym samym cierpieniem zwierząt jest sterylizacja, kastracja i czipowanie. Dzięki tym zabiegom o wiele mniej zwierząt trafia do schronisk dla bezdomnych zwierząt, które i tak pękają w szwach.

Każdego dnia do naszego stowarzyszenia zgłasza się wiele osób, które szukają pomocy w dofinansowaniu/sfinansowaniu zabiegu sterylizacji i kastracji. Nasi Inspektorzy proponują też taką formę pomocy opiekunom psów i kotów na interwencjach, zwłaszcza tych na terenach wiejskich, gdzie wszelkie darmowe programy zapobiegania bezdomności działają bardzo słabo, albo wcale.

Każda wysterylizowana suczka czy kotka i każdy wykastrowany kocur i pies to ogromny sukces w procesie walki z bezdomnością zwierząt.

Wpłacając swój grosik na naszą zbiórkę środków na sterylizację i kastrację RATUJESZ wiele psów i kotów przed cierpieniem, pobytem w schronisku i innymi okrucieństwami, z jakimi spotykamy się na interwencjach! Mamy już całą listę zwierzaków, które czekają na zabieg! Pomóżcie nam pomagać! Liczy się każda złotówka! Dziękujemy, że wspieracie nasze inicjatywy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
225 zakończonych zbiórek
12 dni do końca
Wsparło 13 osób
284 zł (2,84%)
Brakuje jeszcze 9 716 zł
Wesprzyj