Urodzinowa zbiórka dla podopiecznych Bahati

Zbiórka zakończona
Wsparło 30 osób
1 167 zł (233,4%)

Rozpoczęcie: 7 Lutego 2018

Zakończenie: 19 Lutego 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Mam na imię Agnieszka i 19 lutego obchodzę urodziny. Moje naste, ale pierwsze od kiedy istnieje Fundacja Dla Zwierząt Bahati. Dlatego założyłam tą zbiórkę. Bo mam marzenie, aby w dniu moich urodzin wpadło 500+ do fundacyjnej skarbonki :)

Nie przesadzę jeśli napiszę, że całe swoje życie pomagam zwierzakom. Skończyłam technikum a potem studia weterynaryjne. Razem z Karoliną i Olgą tworzymy zespół gabinetu Bahati, gdzie ogarniamy stado kotów i jesteśmy maszynkami do karmienia i wygarniania żwirku z kuwet :) 

Razem z Kasią, Anią i Karoliną jeżdżę w teren na interwencje i próbujemy zmienić los krzywdzonych zwierząt. Razem z Marzeną zakładamy sprawy karne i ścigamy zwyrodnialców maltretujących zwierzęta. Razem z innymi poznańskimi fundacjami łączymy siły, aby pomagać i edukować.

Mam to szczęście, że spotkałam i spotykam ludzi, którzy, tak jak ja, chcą zmienić świat, choćby jednego psa czy kota.

Mam to szczęście, że jako lekarz z własnym gabinetem mogę leczyć i pomagać zwierzętom, nie ponosząc kosztów usługi weterynaryjnej. Ale jednak leki i karma kosztują. Hotel dla psów również.

Kilkadziesiąt zwierząt otrzymało od nas pomoc. Dokarmiamy bezdomne koty, leczymy je i przeprowadzamy zabiegi kastracji, aby ograniczyć ich liczbę. Zwierząt w potrzebie przybywa i obecnie na naszym utrzymaniu mamy 11 kotów oraz 3 psy. Wszystkie leczymy, poddajemy zabiegom, a potem szukamy im kochającego domu.

Gwarantuję, że każda złotówka zostanie dobrze wydana.

Dlaczego? Bo chcemy, aby zwierzaki były szczęśliwe. Bo bahati znaczy szczęście. A dla zwierząt, którym dzisiaj pomagasz, szczęście to pełna micha, ciepła buda, wolność od łańcucha, mądry i kochający człowiek, życie nie na ulicy, nie w schronisku, a w domu.

Dlatego wpłać choćby złotówkę  i pomnażaj dobrą energię.

Pomożecie? Liczę na Was. Dajcie mi powód do świętowania ;)
Z góry bardzo dziękuję :)
Agnieszka

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
11 zakończonych zbiórek
Wsparło 30 osób
1 167 zł (233,4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość