W stronę Tęczy - przywrócimy kotkę do życia

Luiza Kucharczyk
organizator skarbonki

Tęczę poznałam kilka dni temu, kiedy zawitała do kociarni na Chocimskiej tak totalnie biedna, że myślałam że się złamię w pół z żalu.

Wiecie, co mnie powstrzymało? Jej oczy i gadulstwo. Nie pozwoliła mi nawet na sekundę słabości - to ona mnie podtrzymywała na duchu i mówiła, że wszystko będzie dobrze: "Teraz tylko musisz jeszcze wymienić mi miseczkę, a potem podkładzik. A na koniec porządnie (choć delikatnie) pomiziać."

Tęcza była bardzo walecznym małym kotkiem, który z pogruchotaną miednicą i tylnimi łapkami jakimś cudem przeżył, aż nadszedł ratunek. Wszystkiego można dowiedzieć się z wydarzenia na Facebooku pod poniższym adresem: https://www.facebook.com/events/1214288471930898/1 222488034444275/

Tęcza trafiła wreszcie po wszystkich operacjach do ośrodka rehabilitacji, który za wszelką cenę postara się przywrócić ją do pełni zdorwia i cieszenia się życiem. Koszt jest bardzo wysoki, bo to 70 zł dziennie. Dla naszej fundacji, która ma stówkę kotałków na utrzymaniu, to bardzo duży wydatek. 

Tęcza zawojowała moje serce od pierwszej sekundy. Wierzcie mi na słowo, z Wami zrobiłaby to samo. To co zbieracie razem ze mną i Koszakiem? Wiem, że mogę na Was liczyć i ogromnie Wam za to dziękuję!  

Wsparli

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Minął listopad , więc w grudniu mikołajkowo/światecznie Antek i Lucek wspierają Tęczę
50 zł

M.W.

;)
24 zł

Bogdan Skrzypczak

Tęcza , przesłodka Tęcza :-)
60 zł

Bogdan Skrzypczak

Ciepłym szalem miłości otulam cię Tęczo . Pani Luiza Kucharczyk - pozdrawiam. Miziaczki dla Koszki
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Run , Rainbow , run !!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
103%
2 064 zł Wsparło 65 osób CEL: 2 000 ZŁ