Walczymy o Coco

Zbiórka zakończona
Wsparło 49 osób
1 405 zł (70,25%)

Rozpoczęcie: 28 Kwietnia 2023

Zakończenie: 12 Lipca 2023

Godzina: 03:04

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Coco bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Kotka jest typowym kocim pechowcem...

Jako małe kociątko, przeszła kaliciwirozę, która zostawiła poważny ślad w jej układzie nerwowym. Cierpi ona do dziś na dysplazję móżdżku, co powoduje że Coco nie porusza się normalnie. Chwieje się na łapkach, przewraca, nie potrafi utrzymać równowagi.

Los jednak po tym doświadczeniu nie zaczął jej oszczędzać... Po kilku miesiącach wystąpiła u niej poważna choroba - FIP - wirusowe zapalenie otrzewnej, które leczymy do dziś i z dobrym efektem, choć samo leczenie jest bardzo bardzo drogie. To jednak nie koniec. Niedawno zaniepokoiły nas powiększone węzły chłonne i wciąż nawracające infekcje. Zabraliśmy ją do weterynarza, gdzie diagnoza zwaliła nas z nóg - białaczka.

Dlaczego takie cudowne, słodkie i przepełnione miłością istoty muszą tak cierpieć?

Rozsądek nakazywałby humanitarną eutanazję, ale nie możemy tego zrobić. Coco jest częścią naszej kociowyspowej rodziny i kochamy ją bardzo. Kto inny mają kochać, jak nie my? Czego teraz Coco potrzebuje, aby miała szansę? Kociego interferonu.

Leku bardzo, bardzo drogiego. Leczenie już zaczęliśmy, ale aby efekt był pożądany, należy wykonać kilka serii zastrzyków. W jej przypadku muszą to być większa dawki, gdyż malutka walczy też z drugą chorobą.

Dajmy jej wspólnie szansę. Pomóżcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
132 zakończone zbiórki
Wsparło 49 osób
1 405 zł (70,25%)