Panleukopenia zabiera nam kociaki! Pomóżcie nam!

Zbiórka zakończona
Wsparło 16 osób
350,50 zł (7,01%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 21 Października 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Okrutna choroba znowu zaatakowała i zabiera nam maleńkie kocie serduszka 💔 Panleukopenia, o niej mowa. Podstępna i okrutna, zaatakowała piątkę kociaków Vienne, Moche, Siggiego, Torvie i Flokiego. Niestety trzy maleństwa już biegają za Tęczowym Mostem, okrutna choroba je pokonała. Walczą jeszcze Mocha i Floky.

Trzęsiemy się z nerwów każdego dnia, strach przed dzwoniącym z kliniki telefonem, jaką wiadomość nam przekażą. 

Przyjęcie każdego młodego kotka do schroniska to ogromna obawa. Młode, jeszcze nieszczepione kociaki niestety są bardzo narażone na panleukopenie, wirusa, który atakuje czasami bez ostrzeżenia.

Pod naszą opieką były dwie osierocone dziewczynki oraz 3 maluszki wraz z mamą. Ich stan pogorszył się w niedziele 16.10, przy takich maleństwach nie ma czasu na zastanawianie się od razu opiekunka pojechała z nimi do całodobowej kliniki. 3 z 5 miały potwierdzony test na panleukopenie, pozostała dwójka również miała objawy mimo negatywnych testów. 

Nie mogły wrócić do schroniska, musiały zostać pod opieką specjalistów gdzie będą doglądane przez całą dobę. 

Tego samego dnia dostałyśmy informację, że malutka Vienna przegrała tę walkę. Kolejny dzień nadal wyglądał źle. Wszystkie maleństwa miały objawy: gorączka, wymioty, biegunka, brak apetytu. Pozostało nam trzymać kciuki. Wieczorem kolejny telefon. Wtedy już opiekunka wiedziała czego się spodziewać. Siggy, która trafiła w najgorszym stanie umarła. Dzień później zmarła Torvie. 

Trzymamy kciuki i wierzymy, że zobaczymy się jeszcze z dwójką, która nadal walczy o życie. Czekamy na wieści, że maleństwa będą mogły do nas wrócić. 

Błagamy Was o pomoc w opłaceniu leczenia, o pomoc w walce o życie tych maleńkich duszyczek. Rachunek w klinice rośnie, podawane leki, każda doba, opieka - to wszystko dużo kosztuje. Nasze maleństwa na Was i na nas liczą, proszą maleńkimi łapkami o pomoc. Walczą dzielnie. 

A Vienna, Siggy i Torvie już za Tęczowym Mostem, trzymają łapeczki za życie pozostałej dwójki i proszą Was o wsparcie! ❤️ 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
173 zakończone zbiórki
Wsparło 16 osób
350,50 zł (7,01%)
Adopcje