Fundacja Warta Goldena

Fundacja Warta Goldena
1 Stały Pomagacz
MJ Małek
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Warna Strzelecka

E-mail fundacja@wartagoldena.org.pl

Telefon 504733168

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

W sierpniu 2010 roku wśród grupy przyjaciół i znajomych - miłośników rasy golden retriever - skupionych wokół idei pomocy tym pięknym i mądrym psom, zrodził się pomysł założenia zupełnie nowej organizacji ukierunkowanej na niesienie pomocy tym cudownym zwierzętom. Naszym zamierzeniem, ale i płynącym z głębi serca marzeniem było stworzenie fundacji czerpiącej co najlepsze z doświadczeń różnych adopcyjnych organizacji, stowarzyszeń i fundacji. 

Fundacja naprawdę stała się warta goldena, jego miłości i zapatrzenia w człowieka. Wspólnie z członkami oraz sympatykami naszej fundacji Stoimy Na Warcie Goldena - pilnujemy zdrowia i bezpieczeństwa tych wszystkich "złociaków", których los ciężko doświadczył. Bowiem niestety coraz częściej - mimo szlachetnego usposobienia i rodowodu - goldeny są porzucane przy drogach, ulicach, przywiązywane do drzew w lasach, oddawane do przepełnionych a nieraz i zabiedzonych schronisk. 

Tworząc Wartę Goldena z głębi serca liczyliśmy na to, że nasza organizacja wraz z forum dyskusyjnym stanie się miejscem przyjaznym nie tylko samym goldenom, ale także ich opiekunom, domom adopcyjnym, miłośnikom rasy, ale także tym ludziom, którzy goldeny znają głównie z filmów i reklam telewizyjnych - a chcieliby się dowiedzieć o nich trochę więcej i może nawet przygarnąć pod swój dach. 

Kłaniamy się wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiamy licząc na niekończące się wspólne spotkania - w internetowej sieci, ale także i na wspólnych spacerach. Fundacja Warta Goldena czeka na Państwa.

Pomogli

Ładuję...

1 Stały Pomagacz
MJ Małek
10 zł miesięcznie