Fundacja Warta Goldena

Fundacja Warta Goldena
1 Stały Pomagacz
MJ Małek
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Warna Strzelecka

E-mail fundacja@wartagoldena.org.pl

Telefon 504733168

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

W sierpniu 2010 roku wśród grupy przyjaciół i znajomych - miłośników rasy golden retriever - skupionych wokół idei pomocy tym pięknym i mądrym psom, zrodził się pomysł założenia zupełnie nowej organizacji ukierunkowanej na niesienie pomocy tym cudownym zwierzętom. Naszym zamierzeniem, ale i płynącym z głębi serca marzeniem było stworzenie fundacji czerpiącej co najlepsze z doświadczeń różnych adopcyjnych organizacji, stowarzyszeń i fundacji. 

Fundacja naprawdę stała się warta goldena, jego miłości i zapatrzenia w człowieka. Wspólnie z członkami oraz sympatykami naszej fundacji Stoimy Na Warcie Goldena - pilnujemy zdrowia i bezpieczeństwa tych wszystkich "złociaków", których los ciężko doświadczył. Bowiem niestety coraz częściej - mimo szlachetnego usposobienia i rodowodu - goldeny są porzucane przy drogach, ulicach, przywiązywane do drzew w lasach, oddawane do przepełnionych a nieraz i zabiedzonych schronisk. 

Tworząc Wartę Goldena z głębi serca liczyliśmy na to, że nasza organizacja wraz z forum dyskusyjnym stanie się miejscem przyjaznym nie tylko samym goldenom, ale także ich opiekunom, domom adopcyjnym, miłośnikom rasy, ale także tym ludziom, którzy goldeny znają głównie z filmów i reklam telewizyjnych - a chcieliby się dowiedzieć o nich trochę więcej i może nawet przygarnąć pod swój dach. 

Kłaniamy się wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiamy licząc na niekończące się wspólne spotkania - w internetowej sieci, ale także i na wspólnych spacerach. Fundacja Warta Goldena czeka na Państwa.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Gall Anonim

20 zł

Gall Anonim

20 zł

Gall Anonim

20 zł

Gall Anonim

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
MJ Małek
10 zł miesięcznie