Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Widzialna Łapa

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Miłosz Pasierski

E-mail spolecznosc@animaleamo.pl

Telefon 579035019

Lokalizacja Wrocław, dolnośląskie

Wszystko zaczęło się w zwariowanym 2020 roku. Kiedy pierwsze rodziny zaczęły trafiać na kwarantannę i pojawił się problem jak pogodzić kwarantannę z potrzebami czworonożnych przyjaciół, stworzyliśmy ze znajomymi grupę Widzialna Łapa Wrocław, której celem była pomoc zwierzakom i ich właścicielom w codziennych obowiązkach. 

Po roku, efekty nas nieco zaskoczyły. 4000 członków, 480 wolontariuszy, 14 koordynatorów, ponad 300 rodzin którym udzieliliśmy pomocy i ponad 15000 zrealizowanych spacerów. A to dopiero początek :) Od stycznia do marca 2021 roku, liczba zgłoszeń z prośbami o pomoc rośnie z dnia na dzień. 

Dodatkowo, w styczniu 2021 roku, sformalizowaliśmy nasz stan i tak oto powstało Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Widzialna Łapa.

Z prywatnych środków wynajęliśmy lokal pod Wrocławiem, w którym na bieżąco pomagamy potrzebującym zwierzakom. Wszyscy nasi członkowie pracują na zasadzie wolontariatu, więc wszystkie zgromadzone środki finansowe przekazujemy na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych.

Zobaczcie co już udało nam się zrobić...

Pomogli

Ładuję...