Podaj jeżom Widzialną Rękę

Zbiórka zakończona
Wsparły 22 osoby
980 zł (49%)

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2020

Zakończenie: 30 Września 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Czy wiecie, że mimo najstarszej bajki świata – nie spotkasz jeża z jabłkiem na kolcach? Ale możesz mu pomóc! I przy okazji lepiej poznać zwyczaje tego tajemniczego, nocnego jegomościa. Jako społeczność Widzialnej Ręki Poznań pragniemy zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki – na pomoc w ochronie, rehabilitacji oraz ratowaniu jeży. 

Zebrane fundusze trafią do Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Jeżom „Nasze Jeże”. Priorytetem grupy jest przede wszystkim ochrona przyrody. Zapewnienie ciągłości istnienia jeży wraz z ich siedliskami, a także działania na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i służb weterynaryjnych.

A może kojarzycie parę poznańskich jeżolubów? Tak! Jeżonauci - pomoc trafi również do nich. Oddają całe swoje serce i czas opiece nad zwierzętami. To pasjonaci z krwi i kości, którym niestraszne kolczaste nieszczęścia. Zawsze zrobią wszystko, aby małe serduszko znów biło spokojnie, a w efekcie mogło cieszyć się życiem.

Jest w sporo prawdy w tym, że gdy człowiek się czymś opiekuje i jest za to odpowiedzialny, wówczas jego życie ciut się zmienia. Nasze zmieniło się bardzo! Pojawia się większy dystans do samego siebie, wzrasta empatia, nie wszystkie zmartwienia są tak ważne jak kiedyś. Ale największą nagrodą dla nas jest i tak coś innego. Przywracanie uratowanych przez nas jeży do środowiska naturalnego: oto nasza największa radość i satysfakcja! – tak piszą o sobie.

Zachęcamy do wpłat - miejcie serce dla jeży!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 22 osoby
980 zł (49%)